Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

The Stuff Gadget Awards 2022: gra roku

Jesteś mógłby Stwierdził, że rok 2022 był rozczarowującym rokiem dla gier.

Chociaż od cykli życia minęły już ponad dwa lata PS5 i Xbox Xbox XNadal istnieje tylko kilka gier, które można naprawdę nazwać następną generacją, a jeszcze mniej gier, które nie zostały jeszcze wydane na sprzęt poprzedniej generacji. Tymczasem wielkie tytuły, jak np pole gwiazd i The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Obaj zostali zaskoczeni przybyciem w 2022 roku i obaj cofnęli się do przyszłego roku. Brak odpowiedniego E3 drugi rok z rzędu nie wpłynął na wydane gry, ale od lata w branży panuje ogólny brak emocji.

Jednak nigdy nie zapomnimy burzy w lutym 2022 r., która zakończyła zdecydowanie jedną z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek zostały zaprogramowane, i naszą grę roku na odległość. Nintendo też miało bardzo mocny rok, nawet bez Mario i Zeldy, Microsoftu gra zręcznościowa Usługa jest nadal bardzo dobra, a ze sceny niezależnej cały czas wychodzi tak wiele niesamowitych gier, że nawet względny brak gier AAA w drugiej połowie roku nie wydawał się większym problemem. Otrzymaliśmy również plik powierzchnia pary Ten rok, który zmienił nasze podejście do starych gier w naszej pecetowej bibliotece.

Może to nie działa przez cały czas, ale za rok, aby zapisać to jako rozczarowanie, nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co 2023 przyniesie naszym chętnym kciukom i palcom. Ale na razie świętujmy najlepszą interaktywną rozrywkę w 2022 roku.

Gra roku: Elden Ring

Zwycięzca Elden Ring Najlepsza gra 2022

Pierścień Eldena To znacznie więcej niż otwarty świat Złe duchy. To gra z otwartym światem dla ludzi, którzy mają dość gier z otwartym światem, dla ludzi, którzy są zmęczeni ciągłym trzymaniem się za ręce, rozbudowującymi się wieżami i zatłoczonymi misjami pobocznymi. Pierścień Eldena Jest to pierwsza od tego czasu gra z otwartym światem na taką skalę Oddech dziczy który całkowicie ufa ci, że pójdziesz i będziesz miał własne przygody.

READ  Nintendo przenosi wersje Mario Kart 8 i Splatoon na Wii U do trybu offline z powodu problemów z bezpieczeństwem

I jakie przygody musisz przeżyć w krainach pomiędzy. umrzesz. Partie — w zestawie z regionem w grze FromSoftware. Ale Jamal Pierścień Eldena To jest to, w przeciwieństwie do w dusze Gry, które utorowały temu drogę, utknięcie w konkretnym bossie nie jest ślepą uliczką. Jeśli masz trudności, możesz po prostu wyjść i odkrywać. Wybierz punkt na mapie, wskocz na konia i zachowaj bezlitosną pętlę niepowodzeń na kolejną sesję.

Moglibyśmy godzinami opowiadać o genialnej walce, ogromnej gamie stylów gry, na które pozwala gra, niesamowicie złożonym projekcie świata, ekscentrycznych postaciach niezależnych, tajemniczej wiedzy i niesamowitych walkach z bossami. Ale najlepsze w tym jest Pierścień Eldena, to ogromne arcydzieło RPG z otwartym światem, które zajęło nam czas w tym roku jak żadne inne, polega na tym, że każdy ma z nim własne doświadczenia. Jeden z wielkich.

Gorąco polecam: God of War Ragnarok

God of War Ragnarok okrzyknięty najlepszą grą 2022 roku

2018 Bóg wojny Zasadniczo było to ponowne wyobrażenie sobie prawie zapomnianej serii hack-and-slash, która nie była tak naprawdę wielką sprawą z czasów PS2. Walka nie tylko stała się bardziej instynktowna i filmowa, ale gra opowiedziała nam wspaniale napisaną i głęboko ludzką historię o ojcostwie, dziedzictwie i żalu, które złożyły się na jeden z największych triumfów PS4.

Kontynuacja nie miałaby więc takiego samego wpływu i to prawda, że ​​​​godziny pracy God of War Ragnarok Czuje się trochę zbyt znajomo. Ale ostatecznie okazuje się, że jest to znacznie większa i bardziej ambitna gra niż jej poprzedniczka. Kratos nadal jest świetną postacią do kontrolowania i obserwowania, poruszając się między siekaniem mitycznych potworów a martwieniem się o lęki swojego nastoletniego syna w sposób, który musi być stresujący. Niewiele jest tu rzeczy, które nie tracą na jakości, niezależnie od tego, czy grasz w grę, czy ją oglądasz. W ciągu roku głodnym wysokobudżetowych produkcji AAA, God of War Ragnarok to zimowy film, którego potrzebujemy.

READ  Sky rachunki idą w górę dzisiaj! Istnieje tani sposób na uzyskanie telewizora za pomocą anteny

Bardzo chwalone: ​​Stray, Primeval World, Return to Monkey Island

Jest dobrze udokumentowane, że każdy chce być kotem, a niezapomniane cyberpunkowe meow-em-up, zabłąkanyNie zrobił wiele, aby zmienić naszą opinię. Pierwotny świat to świetna animowana gra o skateboardingu, w którą gramy do dziś Powrót na Wyspę Małp Rozśmieszyła nas bardziej niż jakakolwiek inna gra w tym roku. Seria Legendary wygląda tak świeżo, jak zawsze.

Informacje o nagrodach Stuff Gadget Awards

Nagrody Stuff Gadget Awards to miejsce, w którym nagradzamy najlepszą technologię, jaką widzieliśmy w roku, głosami świętującymi jej miejsce jako zaszczyt w uprawie gadżetów. Przeczytaj więcej o The Stuff Gadget Awards.