Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sony obniża ceny gier i akcesoriów na PS5 przed Czarnym Piątkiem

Sony przeprowadziło kilka całkiem dobrych ofert wakacyjnych na cyfrowe gry wideo na PS5 i PS4, a także akcesoria PS5, takie jak kontroler DualSense. nie wymienię Wszystkie oferty gier dostępne w PlayStation Storeale Oto najlepszy sposób na podkreślenie znaczenia zniżek na gryMożesz na przykład zdobyć trzy ekskluzywne gry na PS5, Ratchet & Clank: Rozłami plecyI Ghost of Tsushima: wersja reżyserska, za mniej niż 100 USD (30 USD za sztukę). Jest to dalekie od pierwotnego kosztu 70 USD za tylko jeden z tych tytułów. Najnowsze gry, np Horyzont Zakazany Zachód i Gran Turismo 7, to umowa o wartości 39,89 USD za wydanie dla wersji na PS5. A potem tam Kolekcja Uncharted: Dziedzictwo złodzieiktóry kosztuje tylko 19,89 USD.

na urządzeniach, Jim Stopi AmazonkaI najlepsza oferta sprzedają Każdy kolorowy kontroler DualSense za 49,99 USD (20 USD zniżki lub więcej, w zależności od koloru). Ten gamepad działa również świetnie na komputerze PC, jeśli szukasz tylko dodatków. Mam słabość do modeli niebieskich, różowych i fioletowych, ale wszystkie wyglądają fajnie na swój sposób. Poprzednie rabaty skutkowały rabatem w wysokości 10 USD, więc jest to całkiem spora sprawa.

Meta wypuściła na Czarny piątek zestaw gogli wirtualnej rzeczywistości Quest 2 Ma 128 GB i jest dostarczany z 2 grami. Kosztuje 50 USD mniej niż zwykle, 349,99 USD, jednak obejmuje Saber wygrał (Normalne włączenie po wzroście ceny o 100 USD w okresie letnim) f Resident Evil 4 VR Zabawki. Możesz złapać ten pakiet u wielu sprzedawców, w tym Amazonka i najlepsza oferta.

W przeciwieństwie do poprzednich modeli Chromecasta, ten model 2020 zawiera łatwego w obsłudze pilota. Chromecast obsługuje rozdzielczość 4K z dźwiękiem Dolby Vision HDR i Atmos, jeśli masz odpowiedni rodzaj głośnika. Jeśli próbujesz zdecydować, które urządzenie do przesyłania strumieniowego kupić, jest to świetna wartość w cenie. Przeczytaj naszą recenzję.

READ  Fortnite rozdział 3, data premiery sezonu 3, tabela przestojów serwera, nowa przepustka bojowa, więcej | Gry | zabawa