Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Szpieg: Spotkał anioły, które były wyczerpane

Zespół jest gotowy do posprzątania w Sort Your Life Out; Sean Brown, to byli Lloyd i Natalie Jane.

Kanoa Lloyd z The Project wprowadza nowy nieustrukturyzowany program do Three i ma dwóch aniołów, którzy pomagają ludziom ułatwiać życie.

Program Feel Good, Sort Your Life Out, można opisać jako „Queer Eye for the Straight Guy with Marie Kondo, najpopularniejszy program do upraszczania przestrzeni kosmicznej Netflix.

Lloyd mówi Spy: „Chcę powiedzieć, że jesteśmy jak Queer Eye, ponieważ podoba mi się, że nie chodzi o to, że Fab Five osądzają. rola.”

Trio współpracowało z rodzinami Kiwi ze wszystkich środowisk, które wymyśliły rozwiązania, które poprawią ich życie. Celem programu jest przywrócenie miłości do ich domów przy pomocy odrobiny organizacji i organizacji.

Lloyd przyznaje, że sama była trochę irytująca, trzymając się książek, ceramiki i starych kartek świątecznych.

„Jestem po to, by trzymać się za ręce, wspierać moralnie i stresować ludzi ograniczeniami czasowymi” – mówi. „Naprawdę pracujemy nad czymś, w czym naprawdę pomagamy ludziom. Nie chodzi tylko o układanie lub sortowanie słoików. Chodzi o ułatwianie życia ludziom, którzy są trochę przytłoczeni”.

Sortuj swój zespół Life Out;  Sean Brown, to byli Lloyd i Natalie Jane.
Sortuj swój zespół Life Out; Sean Brown, to byli Lloyd i Natalie Jane.

Lloyd mówi, że trio widziało ludzi drżących z nerwów, gdy wchodzili do zatłoczonego garażu, którego unikali od lat.

„Widząc ich po tym, jak skończymy, zdejmując z nich ciężar niepokoju – to naprawdę wyjątkowe” – mówi. „Ciągle zdumiewa mnie też to, co Sean buduje i odnawia. Oczywiście półki i małe szafki, ale także prawdziwe, funkcjonalne, ale piękne dzieła sztuki”.

Brown, ekspert od renowacji domów, mówi, że pasjonuje go rozpoznawanie największych potrzeb ludzi w ich domach i wokół nich. Uwielbiał oglądać wpływ serialu na sposób, w jaki ludzie żyją w domu.

Sort Your Life Out jest prawdziwe, surowe i emocjonalne, i uważa się, że widzowie odniosą się do niego na pewnym poziomie i uzyskają również wiele porad.

READ  Czasami zachodzą na siebie po obu stronach cienkiej linii

Brown mówi, że Lloyd nadaje ton — naprawdę podekscytowany i podekscytowany — i przedstawia inspirujący arsenał gorących wskazówek, które ułatwiają ludziom życie. Jane, członek Instytutu Profesjonalnych Organizatorów, potrafi stworzyć wizję przestrzeni nawet wtedy, gdy wydaje się, że panuje w niej kompletny bałagan.

„Tam, gdzie większość ludzi się odwraca, Natalie po prostu podwija ​​rękawy. To bezcenne” – mówi Brown.
Jane mówi, że organizowanie przychodzi jej naturalnie i jest czymś, co zawsze lubiła robić. Jej matka jest bardzo zorganizowaną osobowością, więc od najmłodszych lat wiele się od niej nauczyłem.

„Ustanowienie porządku w moim domu pomaga mi robić rzeczy, które muszę robić, bez rozpraszania się. To dosłownie pomaga mi właściwie myśleć” – mówi.

Japońska konsultantka organizacyjna Marie Kondo była inspiracją dla wielu ludzi na całym świecie, ale Jen mówi, że ma własne metody, które najlepiej sprawdzają się w zatłoczonych rodzinach Kiwi.

„Mój styl jest bardzo praktyczny”, mówi. „Lubię sprawiać radość z organizowania i pomagać ludziom zrozumieć, że organizowanie może być zabawą i umiejętnością, której można się nauczyć”.
„Nic nie kocham bardziej niż inspirowanie ludzi do realizacji ich pełnego potencjału i dawanie świadectwa wolności, która towarzyszy uwolnieniu”.