Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Reakcje fanów na najnowszy thriller Netflix

Trzymaj się mocno swojego siedzenia podczas oglądania tego thrillera.

Netflix mógł wślizgnąć się na wykresy giełdowe, ale blokowanie się na wykresach oglądania wcale nie jest śliskie. Jej najnowsza limitowana seria ścisła umowa świadczyć o tym.

Netflix

W sierpniu 2018 r. Netflix Wystąpił Ekskluzywny pięcioletni kontrakt ze słynnym pisarzem kryminałów Harlanem Cobenem. W ramach umowy Netflix zaadaptuje 14 książek – obecnych i nadchodzących – z Coben do limitowanej serii w języku angielskim i językach obcych. Coben będzie pełnił rolę producenta wykonawczego we wszystkich projektach, które będą miały premierę w serwisie Netflix na całym świecie.

Ceniona współpraca Netflixa z Cobenem okazała się bardzo owocna, ponieważ zaowocowała siedmioma miniserialami, a siódma ukazała się kilka dni temu. Co ciekawe, wybrany język był inny dla każdego moda.

Netflix

Wykluł się pierwszy nieznajomy W takim razie po angielsku lasy Po polsku wtedy przyszedł niewinny W języku hiszpańskim, a następnie odszedł na zawsze po francusku. następny był zostań wkrótce Po angielsku chase ścisła umowa po polsku. Te siedem miniserii obejmowało większość najczęściej używanych języków europejskich.

Najnowszy owoc z kwitnącego drzewa Coben w ogrodzie Netflix jest ścisła umowa. Jest to sześcioodcinkowy, tajemniczy thriller kryminalny, który w końcu ujawnia głębię dekadencji i dekadencji, które pojawiły się we współczesnym społeczeństwie. Serial jest polską produkcją i nakręcony w języku polskim z napisami lub napisami dla osób anglojęzycznych.

Spektakl zaczyna się od zaginionego 18-letniego chłopca, którego ciało zostaje później odkryte wśród pojemników na śmieci. Jeden z jego przyjaciół jest niezwykle dotknięty tą tragedią i wkrótce on też znika. To zmusza jego duszącą i kontrolującą matkę do wkroczenia na ścieżkę śledztwa.

Netflix

Pokaz jest pełen zwrotów akcji i sprawi, że będziesz na krawędzi siedzenia. Istnieje kilka animowanych równoległych historii i początkowo możesz zostać rozproszony przez centralną zagadkę, ale napięcie serii zmusza cię do dalszego oglądania.

Rzućmy okiem na to, co widzowie mają do powiedzenia na temat serialu:

4.

co wszystko? ścisła umowa Musi się pokazywać.

Szybka, wielowarstwowa, prosta i obowiązkowa. Ten ekscytujący film stawia pytania o zaufanie i pewność siebie. Ojcostwo w dobie Internetu. Kończy się trochę w pośpiechu, bo ma tylko 6 odcinków, ale niesie głęboki przekaz. # retweetuj # retweetuj # hahahahahahahahahahahaha https://t.co/lADOAqma7D

Netflix / Via Twitter: @felinemusings

5.

Polskie seriale cieszą się dużym zainteresowaniem w Stanach Zjednoczonych.

Nagle dobre polskie thrillery są wszędzie. Odwilż na HBO Max i utrzymuj presję na Netflix. Obie serie bardzo mi się podobały. Szybki, dobrze wychowany i pełen pasji od początku do końca. Sprawiają, że chcę oglądać inne polskie seriale.


Twitter: PMDMKE

7.

Pierwsza pętla nadaje ton temu, co ma nastąpić.

Właśnie zacząłem ten Hold Tight Show na Netflix i… Sposób, w jaki kończy się pierwszy odcinek… bracie, to szalona jazda.


Twitter: @ashyrue

8.

Miłośnicy książek cieszą się, że pokaz jest wiernością książce.

W środku programu Harlan Coben’s Hold Tight na Netflix i Zawsze ciekawie jest zobaczyć, jak programy podążają za książkami.


Twitter: @vetmed11

9.

Pośrednia korzyść z oglądania polskiego serialu: Łapiesz trochę polskiego.

Oglądam polski dramat kryminalny TRZYMAJCIE SIĘ na Netflixie z napisami i Teraz mogę powiedzieć tak po polsku. 😊 Tac właściwie nauczył się dużo polskiego do oglądania. I tak mi się podoba… więc dobranoc.


Twitter: @Harley_Tory

READ  Oto wszystkie nowe treści, które pojawią się na platformach OTT w tym tygodniu