Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sue Carlson Boyd 1936-2021 | Wiadomości, sport, praca

BOARDMAN – Sue Carlson Boyd, 84 lata, zmarła w poniedziałek 24 maja 2021 r. w swoim domu w otoczeniu rodziny.

Sue urodziła się 2 czerwca 1936 roku w Youngstown, córka zmarłego George’a i Doris Crawford Carlson. Ukończyła Northern High School w 1954 roku i przez całe życie mieszkała w Youngstown.

Sue przez kilka lat pracowała w firmie AERORAD jako montażystka. Po wychowaniu rodziny została zatrudniona przez Mayflower Moving jako profesjonalna firma opakowaniowa. Sue pracowała również dla kwiaciarni Dick Adgate i Wildflower Cove.

Przez całe życie była chrześcijanką i członkiem dawnego kościoła prezbiteriańskiego w Coitsville, gdzie śpiewała w chórze kościelnym i służyła jako diakon. Sue była również członkiem Coitsville Garden Club, przez kilka lat pełniła funkcję skarbnika i należała do North High School Reunion Committee, gdzie pełniła również funkcję skarbnika.

Namiętna czytelniczka uwielbiała podróżować, gotować dla rodziny i przyjaciół oraz pracować w ogrodach kwiatowych i warzywnych.

Jako oddana żona, matka, babcia i siostra Sue spędzała czas z rodziną i przyjaciółmi, zwłaszcza z wnukami i prawnukami.

Sue przeżyła trójka dzieci: Georgian (Patrick Pearce) Denny of Liberty, Debra (Dr. William) Joyner z Raleigh, Karolina Północna i Bobby L (Kevin) Capono Blevins z Las Vegas; Czworo wnucząt, Julie Brantley z Boardman, Kristen (Tom) McNally z Cortland, Caitlin Capono z Las Vegas i Devon S. (Tyler) Thomas z Moorpark w Kalifornii; ośmioro prawnuków: Riley Brantley, Alison Brantley, Anthony Hatchco, Cole McNally, Brayden Levine, Charlie McNally, Brody Thomas i Eli Rose Thomas; szwagierka Dottie Carlson z Connecticut; szwagier Richard Heidel z Polski; „Jej dodatkowa córka” / Jej siostrzenica, Laurie (William) Gartland z Austin Town; I wielu ukochanych siostrzeńców, sióstr, członków rodziny i przyjaciół.

Oprócz rodziców Sue poprzedzili jej mężowie, Samuel E. Boyd Sr. i Robert „Skip” Wentz. syn, Samuel E. Boyd Jr.; szwagier Larry J. Denny; brat Donald Carlson; i siostra Carol Heidel.

READ  Holandia dąży do władzy Ursulina | Wiadomości, sport, praca

Rodzina i przyjaciele mogą wpaść w sobotę 3 lipca 2021 r. w południe, aby uczcić pamięć Sue o 13:00 w domu pogrzebowym Davis-Becker, 8536 Market St. w Boardmanie.

Kondolencje rodziny Sue można przesłać na www.beckerobits.com.

(uwaga specjalna)

(zmiany dokonane)