Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Studenci z Youngstown potrzebują gwarancji sukcesu |  Wiadomości, sport, praca

Studenci z Youngstown potrzebują gwarancji sukcesu | Wiadomości, sport, praca

Drogi redaktorze:

Chociaż nauczyciele w Youngstown nadal strajkują, odmawiając powrotu do swoich klas i nauczania, musimy pamiętać, że od dziesięcioleci ten okręg szkolny należy do najniższych w Ohio pod względem wyników w nauce i biegłości na prawie wszystkich poziomach nauczania. Jeszcze bardziej niepokojące jest to, że rok po roku trzecioklasiści z Youngstown osiągają słabe wyniki w czytaniu i matematyce, znacznie gorzej niż w przypadku prawie wszystkich pozostałych okręgów hrabstwa Mahoning.

Od urodzenia do trzeciej klasy dzieci uczą się czytać. Po trzeciej klasie dzieci czytają, aby się uczyć. Niepowodzenie 70% lub więcej uczniów w często osiąganiu biegłości w czytaniu na poziomie podstawowym do trzeciej klasy w szkołach Youngstown City Schools powoduje, że te małe dzieci w dalszym ciągu mają trudności w nauce i ponoszą porażki przez wiele lat.

Z pewnością więcej uczniów pojawiłoby się na progu szkół Youngstown City Schools niż do szkół Boardman w Polsce, Canfield, Austintown i innych szkół. Ale dlaczego nasi profesjonalni nauczyciele i administratorzy w Youngstown nie mogą zdać sobie sprawy, że ich ciągłe nauczanie nie przynosi efektów, i agresywnie spróbować czegoś innego? Dlaczego nauczyciele szkoły podstawowej w Youngstown nie są w stanie osiągnąć poziomu umiejętności czytania i matematyki na poziomie trzeciej klasy w porównaniu z ich kolegami z klasy w tym samym wieku, którzy uczą w innych pobliskich okręgach?

Nie potrzebujemy wymówek. Potrzebujemy wydajności i wyników. Koniec z obwinianiem „ubóstwa”, „rodziny”, „życia domowego” itp. Bądź kreatywny i znajdź sposoby na złagodzenie wszelkich problemów, jakie mogą mieć te małe dzieci. Może dłuższe dni szkolne? Szkoła przez cały rok? Niezależnie od tego, czego potrzeba, po trzech latach nauki w szkołach w Youngstown pod okiem naszych nauczycieli z Youngstown mogą oni czytać i robić matematykę na poziomie porównywalnym z wszystkimi ich pobliskimi odpowiednikami.

READ  Barcelona kontra Real Madryt: El Clásico po raz pierwszy rzuca okiem na Jude Bellingham, powrót Roberta Lewandowskiego i nie tylko

Strajkujący nauczyciele krzyczeli: „Chodzi o dzieci!” nie, nie tak. Uderza o ciebie. Jeśli chodzi o dzieci, usłyszymy zapewnienia związku nauczycieli, że jeśli zarząd zapewni to, czego potrzeba, uczniowie osiągną lub przekroczą kompetencje w zakresie wyników w nauce osiągnięte przez nauczycieli i uczniów w okolicznych okręgach.

Żadnych więcej wymówek. Dowiedz się, dlaczego problem nie działa w Youngstown, a następnie ukryj go i napraw.

Co powiesz na to, by mieć odwagę anulować awanse społeczne do czwartej klasy w 2027 r. dla wszystkich uczniów z Youngstown, którzy nie spełniają wymagań w zakresie czytania i matematyki w trzeciej klasie stanu Ohio? Czy to sprawiedliwe wobec tych dzieci, że ośmio- lub dziewięciolatkowie mają przez wiele lat zmagać się z trudnościami i ponosić porażki, głównie dlatego, że nie nauczyliście ich pomyślnego czytania przez pierwsze trzy lata nauki w waszej klasie?

Pawła Witkowskiego

Canfielda

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej