Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Strzelanka Lemnis Gate na żywo zostanie zamknięta w lipcu

Pierwsza strzelanka taktyczna, Lemnis Gate, zbliża się wielkimi krokami.

Chociaż strzelanka została wydana dopiero we wrześniu 2021 r., twórca gier Ratloop nawiązał współpracę z wydawcą Frontier, aby potwierdzić zamknięcie, mówiąc, że gra zostanie wycofana ze sprzedaży 11 kwietnia 2023 r. I całkowicie zamknięta 11 lipca 2023 r.

Newscast: Gdzie Microsoft zamierza sfinalizować umowę z Activision Blizzard?

Chcielibyśmy podziękować wszystkim za wsparcie z Lemnis Gate i dołączenie do nas na wielu wspaniałych przejażdżkach w Pętli. Napisano w oświadczeniu – Pierwsza aktualizacja gry na Steamie od grudnia 2021 r. „Naprawdę podobało nam się, widząc twoją pasję do gry, niesamowite strategie, które stworzyłeś i sposób, w jaki przyjąłeś tę innowacyjną odmianę gatunku FPS.

„Lemnis Gate to ambitny projekt, który mamy zaszczyt wspólnie realizować, dlatego ze smutkiem dzielimy się dziś tą wiadomością”.

Szybki rzut oka na zachowanie strzelca SteamDB Oferuje pewien wgląd w decyzję; Osiągając szczyt z zaledwie 802 jednoczesnymi graczami, gra nigdy nie wystartowała i obecnie walczy o przyciągnięcie ponad pół tuzina graczy w danym momencie.

Co ciekawe, oglądalność gry na Twitchu również była w stagnacji, ale wczorajsze ogłoszenie przyniosło gwałtowny wzrost zainteresowania.

W poście stwierdza się, że chociaż gracze konsolowi „nadal będą mogli uzyskać dostęp do lokalnych trybów dla wielu graczy i trybów treningowych” po wyłączeniu w lipcu 2023 r., „Gracze na PC nie będą mogli grać po tym momencie”.

„Chcemy jeszcze raz podziękować wszystkim za wsparcie i dołączenie do nas w tej podróży”.

READ  Pomimo ogromnego wycieku danych Twitch twierdzi, że nie ujawniono żadnych haseł ani informacji bankowych