Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Ta aplikacja na Androida odmieni sposób, w jaki korzystasz z gry zdalnej PS5 i PS4

Zdjęcie: Push Square

Nigdy nie mieliśmy dużo szczęścia pilot. Chociaż oszczędnie korzystaliśmy z tej funkcji na PS Vita, wyniki pozostawiły bardzo Do woli, z ciągłymi kasami i blokowaniem makr, uniemożliwiając działanie wszystkich nieaktywnych wersji. Widzieliśmy podobne wyniki przy użyciu oficjalnej aplikacji na różnych naszych telefonach.

Ale po tym, jak kupiłem plik Retroid kieszeń 3+ Niedawno postanowiliśmy nadać technologii inny obrót i słyszeliśmy pozytywne rzeczy o aplikacji innej firmy o nazwie Play Station. Teraz, pełne ujawnienie, musisz za to zapłacić: kosztuje 5,99 USD / 5,99 GBP, więc jest trochę drogie. Ale wyniki są pewne odrębnyA opłata za wniosek jest należna.

Konfiguracja jest naprawdę prosta, a po wykonaniu wszystkich kroków możesz wybudzić PS5 z trybu spoczynku, kiedy tylko chcesz grać. Testowaliśmy głównie połączenie lokalne – które ledwo działało dla nas z oficjalną aplikacją – ale tutaj jest bezbłędne, pozwalając nam grać w gry PS5 praktycznie w dowolnym miejscu w naszym domu z kilkoma kompromisami.

Aplikacja na Androida Gra zdalna PS5 PS4 PlayStation Sony 2
Zdjęcie: Push Square

Zmniejszyliśmy rozdzielczość przesyłania strumieniowego do 720p, ponieważ jest ona najbliższa natywnemu panelowi Retroid Pocket 3+ i pomaga zachować dobrą jakość obrazu, który rzadko jest blokowany przez makrobloki. Występuje minimalne opóźnienie wejściowe, które jest praktycznie niezauważalne w grach akcji 3D, takich jak Final Fantasy VII Remake i Hogwarts Legacy, chociaż możesz mieć problemy z grami rytmicznymi opartymi na czasie. To nie jest koniec świata!

Na początku trochę walczyliśmy, tworząc profil kontrolera, który dobrze współpracuje z Retroid Pocket 3+, ponieważ istnieją pewne różnice wejściowe z DualSense, ale możesz przypisać niektóre polecenia (takie jak przycisk komponowania) do wbudowanego przycisku naciśnij, który działa wystarczająco dobrze. A jeśli używasz ekranu dotykowego, możesz dostosować układ interfejsu.

Ostatecznie całkowicie zmieniło to sposób, w jaki gramy na PS5. Chociaż nadal preferujemy pełnoekranowe wrażenia 4K, czasami po prostu chcesz zdobyć nagrody lub przejść grę w łóżku – a dzięki tej aplikacji ta strategia stała się dla nas opłacalna. Gra zdalna zawsze podobała nam się pod względem koncepcji, ale nigdy nie byliśmy w stanie sprawić, by działała wydajnie. Ta aplikacja na Androida okazała się jakimś mini cudem.

READ  Pełne ukończenie Dying Light 2 zajmie co najmniej 500 godzin