Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Steam Next Fest powraca i oferuje „setki” wersji demonstracyjnych, w które można grać na PC

Steam Next Fest powraca i oferuje „setki” wersji demonstracyjnych, w które można grać na PC

Jeśli chcesz demonstracje, teraz jest twój szczęśliwy dzień; Odbywające się co trzy lata wydarzenie Steam Next Fest firmy Valve powraca z kolejną wycieczką, tym razem obejmującą „setki” wersji demonstracyjnych w ciągu siedmiu dni.

Najnowszy Steam Next Fest firmy Valve już trwa i potrwa do poniedziałku 12 lutego. Oznacza to, że masz około 160 godzin na zapoznanie się ze wszystkim, co jest w ofercie – co na tym etapie byłoby prawdopodobnie praktycznie niemożliwe, biorąc pod uwagę skalę zadania. Ale żyjemy w świecie, w którym ktoś skończył Dark Souls 3 bananem, więc co ja tam wiem.

Jak zwykle Valve starało się uczynić całe wyzwanie Syzyfem mniej zniechęcającym, sortując wszystkie grywalne dema w łatwo widoczne kategorie na swojej stronie. Strona docelowa festiwalu Steam Next. Będąc tam, możesz także spędzić kilka „godzin” na żywo dla programistów w ciągu tygodnia, jakbyś nie miał już dość, aby kontynuować pracę.


Harold Halibut – zwiastun następnego festiwalu Steam

Harold Halibut ma demo Next Fest, cóż, spójrzcie tylko!

Tym razem do ciekawych dodatków zalicza się demo długo oczekiwanej fantastycznej przygody poklatkowej Harolda HalibutaA także do prac budowlanych domek letniskowy – które pochodzi od jednego z twórców ulubionych wyspiarzy Eurogamera – plus Współpracabudowniczy miast science fiction z oszałamiającymi grafikami inspirowanymi Mobiusem.

Ja też mam to na oku Śledzenie gwiazd – który w zasadzie wygląda jak American Truck Simulator w kosmosie i nie mogę się bardziej zakręcić w głowie na tę perspektywę – i wiem, że Eurogamer interesuje się także tą absolutnie piękną przygodą w otwartym świecie inspirowaną Ghibli EuropaI Arco„taktyczna gra akcji”, która zabierze Cię po całym świecie dzięki świetnym pikselowym scenom.

Możesz spodziewać się od nas pewnych wrażeń, gdy zaczniemy zawężać listę naszych ulubionych, ale w międzyczasie podziel się swoimi własnymi znaleziskami w komentarzach poniżej!

READ  Muzeum przygotowuje wieloekranowy N64 GoldenEye, aby zapobiec „oszustwu na ekranie”