Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

State of Decay 3 powstaje na silniku Unreal Engine 5 – w czym pomagają twórcy Gears of War

State of Decay 3 powstaje na silniku Unreal Engine 5 – w czym pomagają twórcy Gears of War

Wieści w State of Decay 3 były tak rzadkie, jak zabawny dzień podczas apokalipsy zombie, ale szef Xbox Game Studios, Matt Booty, właśnie ujawnił, że nadchodząca gra jest tworzona na Unreal Engine 5 z pomocą dewelopera Gears of War Koalicja.

Jak wspomniałem Wccftech, łup z powrotem Flagowy podcast Nelsona na konsolę Xbox I podzieliliśmy się kilkoma interesującymi szczegółami zakulisowymi dotyczącymi ewolucji State of Decay 3.

„wspomniany [State of Decay 3 developer] Undead Labs, współpracują z The Coalition w Vancouver, naszym studiem Gears of War, używając technologii związanej z Unreal Engine 5 i niektórych rzeczy, które były wcześniej w Gears of War, aby przenieść to do State of Decay 3 – powiedział Booty Nelsonowi.

„Przez ostatni tydzień spędziliśmy cały dzień w Undead Labs w Seattle i to było świetne, pobierając aktualizację do State of Decay 3, która naprawdę ma wiele świetnych rzeczy, a także fakt, że State of Decay 2 nadal się rozwija. użytkowników”. „To rodzaj tego ukrywania się, który wciąż się rozwija i wspaniale było otrzymać aktualizację. Myślę, że trafiliśmy teraz do 11 milionów graczy w State of Decay 2, co jest świetne. Wszystko to, rzeczy, które oni zrób tam, naprawdę jest miejsce. Test, powody testu, wszystkie rzeczy, które mają miejsce w State of Decay 3. ”

Booty omówił również, w jaki sposób on i zespół podchodzą do uczenia się od zespołów o postępach w swoich grach i jak te studia dzielą się technologią tam iz powrotem, a wszystko to odbywa się w różnych momentach szczytowych.

„Mamy strukturę, nazywamy je szczytami, na których zbieramy ekspertów w danej dziedzinie na dzień lub dwa” – wyjaśnił Botti. „Mamy wierzchołki animacji, wierzchołki interfejsu użytkownika, wierzchołki Unreal Engine, wierzchołki fizyki itp. Myślę, że w zeszłym roku zrobiliśmy ich około 25. To jest nasz główny mechanizm, dzięki któremu zespoły dzielą się technologią tam iz powrotem”.

READ  Widziałem telewizor OLED Panasonic MZ800, który jest idealny dla miłośników kina z ograniczonym budżetem

Alliance jest jednym ze studiów Microsoft na pierwszej linii Unreal Engine 5, ogłaszając w 2021 r., że przechodzi do UE5 dla „kilka nowych projektów”. W kwietniu 2022 r. Sojusz zaoferował kilka wersji próbnych Unreal Engine 5.

Jeśli chodzi o State of Decay 3, zapowiedziany podczas Xbox Games Showcase w 2020 roku, mamy tylko krótki filmowy przebłysk samotnej kobiety na wolności i trupa wilka pochłoniętego przez zombie.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.