Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Halo Infinite nie otrzyma trybu współpracy na podzielonym ekranie, ale gracze wymyślili, jak to zrobić teraz

Halo Infinite nie otrzyma trybu współpracy na podzielonym ekranie, ale gracze wymyślili, jak to zrobić teraz

Po wiadomości, że Halo Infinite nie dostanie lokalnej kooperacji na podzielonym ekranie, niektórzy gracze już wymyślili sposób na wykorzystanie usterki menu, aby to się stało.

Jak wspomniałem Eurogamerze, Umieść tweeta Twitter odkrył, że gracze na Xbox Series X/S mogą użyć usterki menu, aby dodać do swojej gry trzech lokalnych graczy w trybie współpracy. Możesz sprawdzić, jak to działa w samouczku: Umieść tweeta Poniżej i przeczytaj kroki po filmie.

Oto kroki, dzięki uprzejmości Eurogamer, Zeny_IC i HaloCreation:

  1. Przejdź do menu kampanii i wczytaj zapisz
  2. Kliknij Graj i przygotuj się, aby szybko przejść do listy znajomych
  3. Gdy pojawi się „Wczytaj mapę”, przejdź do listy znajomych i dołącz do znajomego, który nie pracuje na listach
  4. Możesz wtedy opuścić drużynę ogniową
  5. W dedykowanym lobby, w sekcji Serwer, wybierz „Offline”
  6. Możesz teraz podłączyć kontrolery i inne profile
  7. Kliknij Uruchom.

Oczywiście 343 Industries może nieumyślnie załatać/zepsuć tę funkcję w przyszłych aktualizacjach i nie ma gwarancji, że nie spowoduje to awarii/usunięcia historii Xbox/itd., ale wydaje się, że jest to sposób na grę z przyjaciółmi w domu na jednej kanapie.

„Po sprawdzeniu Series X błędy menu dotyczące gry na podzielonym ekranie kampanii Halo Infinite nadal działają: brak awarii scen, brak problemów z systemami sztucznej inteligencji itp.” — powiedział Halo Creation. „Nigdy nie sądziłem, że będę musiał przez to przejść, aby bawić się z przyjaciółmi w domu”.

Pomimo obietnicy tej funkcji, 343 Industries potwierdziło, że nie będzie oferować natywnej współpracy na podzielonym ekranie dla Halo Infinite, ponieważ zamiast tego skupi się na ulepszaniu i przyspieszaniu „ciągłego rozwoju usług na żywo” i nie tylko.

READ  Wirusowy hit dopiero nadszedł! Wyciągnięte ze Steam przez twórcę z powodu „stresu”

„Aby ulepszyć i przyspieszyć rozwój bieżącej usługi na żywo oraz lepiej radzić sobie z opiniami graczy i aktualizacjami jakości życia, przenieśliśmy zasoby studia i nie pracujemy już nad lokalną kampanią współpracy na podzielonym ekranie” 343 Powiedział przemysł.

Wiadomość została udostępniona wraz z wglądem w przyszłość Halo Infinite, która obejmuje tryb Forge, pełną wersję kampanii online w trybie współpracy w dniu 8 listopada i wiele więcej.

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.