Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Hellsinger i siedem kolejnych gier już wkrótce

Hellsinger i siedem kolejnych gier już wkrótce

Microsoft potwierdził osiem innych gier na Xbox Game Pass, w tym Metal: Hellsinger, You Suck at Parking i DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace.

Ogłoszono już najnowszą partię nowych dodatków do Xbox Game Pass, choć większość z nich była już znana. Disney Dreamlight Valley, DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto, Ace, You Suck At Parking, Train Sim World 3, Despot’s Game, Metal: Hellsinger, Opus Magnum i Ashes of the Singularity: Escalation dołączą do Xbox Game Pass lub PC Game Pass wkrótce.

Gry potwierdzone w ramach subskrypcji Xbox Game Pass we wrześniu 2022 r.

Dostępny dzisiaj
13 września
14 września
15 września
Jak wspomniano wcześniej, większość z nich została już potwierdzona dla Xbox Game Pass. Być może największą niespodzianką jest oparta na rytmie strzelanka FPS, Metal: Hellsinger, która dołącza do Game Pass pierwszego dnia. Niedawno Wywiad z Mittalem: Dyrektor Kreatywny HelsingeraWięc jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, koniecznie czytaj dalej! Despot’s to także kolejny dzień niespodzianki, który dołączy 15 września. Despot to taktyczna gra bitewna typu roguelike, w której twoja drużyna musi walczyć w generowanych proceduralnie lochach, w których znajdują się zarówno zwykli wrogowie, jak i inni gracze. Luke spróbował Despota w ramach ostatniej gry Letnie wydarzenie demonstracyjne gry 2022 -Opisał to jako „bardzo podstawowe od samego początku”, ale znalazł się „nieco pochłonięty, gdy wszystko zaczęło się otwierać”. DC League of Super-Pets: Przygody Krypto i Ace również wydają się kończyć szybko, z szacunkami, że odblokowanie wszystkich 15 osiągnięć gry zajmie około czterech godzin.

Zostało to potwierdzone w zeszłym tygodniu Xbox Game Pass przegra 11 gier 15 wrześniaw tym A Plague Tale: Innocence.

READ  Wyciekłe zdjęcia Motorola Razr 3 ujawniają ulepszony aparat i pudełkowaty design

Aby uzyskać więcej potwierdzonych gier w ramach subskrypcji Xbox Game Pass, zapoznaj się z pełną Wszystko, co pojawi się w Game Pass w 2022 i 2023 roku Artykuł – towar.

Zainteresowany którymś z tych nowych dodatków do Game Pass? Dowiedzmy się!