Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Stany Zjednoczone są „zatroskane”, Rosja przygotowuje się do inwazji na Ukrainę – Mubasher | Wiadomości z USA

Teraz komisja ma 10 dni na zebranie się, opracowanie i zatwierdzenie nowych map. Jeśli mapy otrzymają ponadpartyjne poparcie co najmniej dwóch Demokratów i dwóch Republikanie, może trwać 10 lat. Gdyby ponownie przejść wzdłuż linii partyjnych, przetrwałby cztery lata.

Sąd Najwyższy Ohio, W jej decyzji 4-3wyjaśnił, że komisja musi śledzić wszystkie zatwierdzone przez wyborców zmiany w konstytucji stanu Ohio, aby ograniczyć manipulacje wyborcze. Obejmuje to sekcję 6, która wymaga, aby komisja starała się dopasować preferencje wyborcze Ohio w całym stanie.

Sędzia Melody Stewart, pisząc dla większości, zidentyfikowała preferencje w całym stanie Ohio, że około 54% wyborców opowiada się za kandydatami Republikanów, a około 46% opowiada się za kandydatami Demokratów w ciągu ostatniej dekady.

„Komisja jest zobowiązana do podjęcia próby opracowania planu, w którym stosunek okręgów republikańskich do demokratycznych w całym stanie ściśle odpowiada tym wartościom procentowym” – napisała.

Marszałek Senatu Matt Hoffman, republikanin z Limy, powiedział, że sam jeszcze nie przeczytał rezolucji. „Nasi prawnicy próbują dowiedzieć się, czego potrzebujemy, abyśmy zastosowali się do wszystkiego, co nakazał sąd”.

READ  Joe Biden mówi, że wariant Omicron Covid to „powód do niepokoju, a nie panika” - na żywo | Wiadomości z USA