Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Stany Zjednoczone są „zatroskane”, Rosja przygotowuje się do inwazji na Ukrainę – Mubasher | Wiadomości z USA

Teraz komisja ma 10 dni na zebranie się, opracowanie i zatwierdzenie nowych map. Jeśli mapy otrzymają ponadpartyjne poparcie co najmniej dwóch Demokratów i dwóch Republikanie, może trwać 10 lat. Gdyby ponownie przejść wzdłuż linii partyjnych, przetrwałby cztery lata.

Sąd Najwyższy Ohio, W jej decyzji 4-3wyjaśnił, że komisja musi śledzić wszystkie zatwierdzone przez wyborców zmiany w konstytucji stanu Ohio, aby ograniczyć manipulacje wyborcze. Obejmuje to sekcję 6, która wymaga, aby komisja starała się dopasować preferencje wyborcze Ohio w całym stanie.

Sędzia Melody Stewart, pisząc dla większości, zidentyfikowała preferencje w całym stanie Ohio, że około 54% wyborców opowiada się za kandydatami Republikanów, a około 46% opowiada się za kandydatami Demokratów w ciągu ostatniej dekady.

„Komisja jest zobowiązana do podjęcia próby opracowania planu, w którym stosunek okręgów republikańskich do demokratycznych w całym stanie ściśle odpowiada tym wartościom procentowym” – napisała.

Marszałek Senatu Matt Hoffman, republikanin z Limy, powiedział, że sam jeszcze nie przeczytał rezolucji. „Nasi prawnicy próbują dowiedzieć się, czego potrzebujemy, abyśmy zastosowali się do wszystkiego, co nakazał sąd”.

READ  Wiadomości na temat COVID na żywo: wezwania do dochodzenia po doniesieniach o negatywnych testach PCR pomimo pozytywnych przepływów ubocznych | Wiadomości z Wielkiej Brytanii