Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sprzedawcy nadal sprzedają fizyczne kopie Overwatch, mimo że go już nie ma

Sprzedawcy nadal sprzedają fizyczne kopie Overwatch, mimo że go już nie ma

Gracze Overwatch pytali w mediach społecznościowych, dlaczego Overwatch nadal był sprzedawany detalistom, gdy gra nie była już grywalna.

Ponieważ u/raistwalls1 jest przykładem Overwatch subreddit (Dziękuję, Gracz), sprzedawcy nadal mają w sprzedaży kopie Overwatch zarówno na PS4, jak i Xbox One – przy okazji, w cenie 34 USD – mimo że gry w zasadzie już nie ma.

7 największych zmian z Overwatch 2 zostało wprowadzonych w stosunku do oryginału – nowe postacie, mapy i wiele więcej!

Jeśli spróbujesz teraz zagrać w fizyczną kopię Overwatch, zainstaluje się ona, ale po uruchomieniu zostanie przeniesiona do Overwatch 2, darmowej gry.

Jak zauważają niektórzy komentatorzy, Legendary Edition zawiera 15 skórek, które, przynajmniej teoretycznie, przenoszą się do kontynuacji… i biorąc pod uwagę cenę niektórych skórek premium Blizzarda, kupując starszą wersję Overwatch i zdobywając skórki to sposób może być tańszy niż kupowanie ich od razu.W sklepie w grze. takie jak u/Points PsychoInHellJednak nie wszyscy musieli zachować swoje legendarne skórki w połączeniu Overwatch 1 i 2.

Inni porównali do strzelanki science-fiction Bungie Destiny 2, która również zaczęła swoje życie jako gra fizyczna premium, zanim przeszła na model free-to-play.

„Tęsknię za Overwatch 1” Powiedział Smutne powieszenie.

Zgodnie z planem Blizzard wyłączył serwery Overwatch 1 4 października. Możesz obejrzeć moment, w którym Overwatch został zamknięty na dobre poniżej, jak poniżej Wspomniałam wcześniej, że zmarła wcześniej w tym miesiącua także na wiele sposobów Gracze się pożegnali na ich własny sposób.

„W obecnej formie Overwatch 2 wydaje się kolejną grą serwisową, w której odblokowania są na zawsze, tylko dlatego, że trzeba zarobić pieniądze” – powiedział Edwin. Recenzja gry Eurogamer Overwatch 2. „Wpatruje się w horyzont, ta sama stara wiosna w swoim kroku, ale nie jestem pewien, czy ma dokąd pójść”.

READ  Magic Eraser pokazuje nową sztuczkę przed premierą Google Pixel 6a