Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Specjalna oferta Sony Death Stranding została dostarczona na PC Game Pass 23 sierpnia

Specjalna oferta Sony Death Stranding została dostarczona na PC Game Pass 23 sierpnia

Wiedzieliśmy, że to się dziejeale tu Oficjalne ogłoszenie – W komplecie z wpisem na blogu na Xbox.comtylko po to, żeby go pocierać. pasmo śmierci – W pełni finansowany i należący do Sony Interactive Entertainment, działający na silniku gry własnej firmy Guerrilla Games – Wkrótce Gry zręcznościowe na PC Od 23 sierpnia 2022 r. Będzie zawierał nawet osiągnięcia Xbox! tyle za Właściciel platformy płaci za utrzymanie gier wyłączanie Subskrypcjawerset?

Komunikat prasowy prawie zawiera przeprosiny i zawiera wyjaśnienie, dlaczego tytuł trafił do serwisu Microsoftu: „[The release will] Daje graczom większy dostęp do przeczącego gatunkowi tytułu Hideo Kojimy, ponieważ krok po kroku ponownie połączy podzieloną Amerykę” – wyjaśnia materiał marketingowy. Społeczność Microsoft może teraz doświadczyć po raz pierwszy.”

Należy podkreślić, że 505 Games jest wydawcą Death Stranding na PC i tym samym rozpoczniesz tę umowę. Jednak wciąż jest dla nas dość zaskakujące, że Sony podpisało umowy, w których ma tak małą kontrolę nad własnymi produktami, że wydaje się, że nie jest w stanie zapobiec takim sytuacjom. To samo stało się z Prezentacja MLB dwa razy Teraz – gra w całości stworzona przez deweloperskie PlayStation Studios.

Death Stranding to jednak wspaniała przygoda, więc mamy szczerą nadzieję, że spodoba się ludziom. I zobacz tytuł już dołączony do Wszystkie gry na PS PlusTo nie jest policzek w porównaniu z poprzednimi wydaniami Sony Game Pass, prosząc graczy PlayStation o podniesienie pełnej ceny, jednocześnie pozwalając graczom Microsoft cieszyć się bez dodatkowych kosztów.

READ  Mapy Google mają niesamowitą nową funkcję, ale prawdopodobnie jej nie zobaczysz