Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Specjalna oferta Sony Death Stranding została dostarczona na PC Game Pass 23 sierpnia

Wiedzieliśmy, że to się dziejeale tu Oficjalne ogłoszenie – W komplecie z wpisem na blogu na Xbox.comtylko po to, żeby go pocierać. pasmo śmierci – W pełni finansowany i należący do Sony Interactive Entertainment, działający na silniku gry własnej firmy Guerrilla Games – Wkrótce Gry zręcznościowe na PC Od 23 sierpnia 2022 r. Będzie zawierał nawet osiągnięcia Xbox! tyle za Właściciel platformy płaci za utrzymanie gier wyłączanie Subskrypcjawerset?

Komunikat prasowy prawie zawiera przeprosiny i zawiera wyjaśnienie, dlaczego tytuł trafił do serwisu Microsoftu: „[The release will] Daje graczom większy dostęp do przeczącego gatunkowi tytułu Hideo Kojimy, ponieważ krok po kroku ponownie połączy podzieloną Amerykę” – wyjaśnia materiał marketingowy. Społeczność Microsoft może teraz doświadczyć po raz pierwszy.”

Należy podkreślić, że 505 Games jest wydawcą Death Stranding na PC i tym samym rozpoczniesz tę umowę. Jednak wciąż jest dla nas dość zaskakujące, że Sony podpisało umowy, w których ma tak małą kontrolę nad własnymi produktami, że wydaje się, że nie jest w stanie zapobiec takim sytuacjom. To samo stało się z Prezentacja MLB dwa razy Teraz – gra w całości stworzona przez deweloperskie PlayStation Studios.

Death Stranding to jednak wspaniała przygoda, więc mamy szczerą nadzieję, że spodoba się ludziom. I zobacz tytuł już dołączony do Wszystkie gry na PS PlusTo nie jest policzek w porównaniu z poprzednimi wydaniami Sony Game Pass, prosząc graczy PlayStation o podniesienie pełnej ceny, jednocześnie pozwalając graczom Microsoft cieszyć się bez dodatkowych kosztów.

READ  Aktualizacja No Man's Sky's Mega Endurance to tylko eliksir Star Trek, którego chciałem