Tech

Sony potwierdza, że ​​Horizon Forbidden West będzie teraz oferować bezpłatną aktualizację PS4 do PS5

Sony zaktualizowało plik Blog PlayStation Opublikuj na listach zamówień w przedsprzedaży dla Zakazany horyzont na zachódPotwierdziła, że ​​teraz wyświetli plik Bezpłatna aktualizacja z PS4 do PS5 Dla wszystkich wersji gry. Ta podstawowa wersja obejmuje 60 USD tytułu na PS4. W przyszłości Sony potwierdziło również, że każdy tytuł własny wydany zarówno na PS5, jak i PS4 będzie oferować ścieżkę aktualizacji o wartości 10 USD. Gran Turismo 7 I Bóg wojny Ragnarok używane jako przykłady.

pisz dalej Blog PlayStationJim Ryan powiedział: „Czwartek był świętem Horizon Forbidden West i niesamowitego zespołu Guerrilla, który pracował nad dostarczeniem 18 lutego 2022 roku. Jest jednak całkowicie jasne, że występy, które potwierdziliśmy w naszym inauguracji w przedsprzedaży, przeoczyły ocena.”

“W zeszłym roku zobowiązaliśmy się do oferowania darmowych aktualizacji do tytułów startowych z rozgrywką międzyplatformową, w tym Horizon Forbidden West. Chociaż ogromny wpływ pandemii wypchnął Forbidden West z początkowego okna, które sobie wyobrażaliśmy, będziemy trzymać się naszej oferty: Gracze, którzy kupili Horizon Forbidden West na PlayStation 4, będą mogli bezpłatnie uaktualnić do wersji na PlayStation 5.

Następnie Ryan wyjaśnia podejście Sony do przyszłych tytułów firmowych, które zostaną wydane zarówno na PS4, jak i PS5, oraz sposób obsługi aktualizacji: „Chcę również dziś podkreślić, że w przyszłości, ekskluzywny crossover PlayStation tytuły (niedawno wydane na PS4 i PS5) – zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej – będą oferować opcję cyfrowej aktualizacji z PS4 na PS5 za 10 USD. Dotyczy to God of War, Gran Turismo 7 i wszelkich innych ekskluzywnych gier na PS4 i PS5. Interaktywna rozrywka” .

READ  Teaser Saints Row V podpowiada o ponownym uruchomieniu serii

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment