Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„Snow Society”, „Chłopi”, „Pani”, „Sala Nauczycielska” – Złote Derby

„Snow Society”, „Chłopi”, „Pani”, „Sala Nauczycielska” – Złote Derby

Pięciu międzynarodowych filmowców ujawni sekrety swoich projektów, dołączając do specjalnego wydarzenia pytań i odpowiedzi „Poznaj ekspertów” organizowanego przez Gold Derby z pretendentami do nagród 2024. Wezmą udział w dwóch dyskusjach wideo, których premiera odbędzie się w środę, 29 listopada o 16:00 czasu pacyficznego ; 19:00 czasu wschodniego. Odbędziemy indywidualne spotkanie z naszym starszym redaktorem Dentona Davidsona Oraz rozmowa przy okrągłym stole ze wszystkimi członkami grupy.

Odpowiedz dzisiaj na Cała nasza trwająca seria Contender Board, klikając tutaj Aby dokonać bezpłatnej rezerwacji. Wyślemy Ci przypomnienie na kilka minut przed rozpoczęciem pokazu.

Stowarzyszenie Śniegu (Netflix)

Opis fabuły: Wyprawa drużyny rugby rozbija się na lodowcu w Andach. Nieliczni pasażerowie, którzy przeżyli katastrofę, znajdują się w jednym z najtrudniejszych warunków na świecie.

biografia: J BayonaWśród filmów znalazły się: Niemożliwe, Zew Bestii, Jurassic World: Upadłe królestwo i Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy.

Chłopi (Sony Pictures Classics)

Streszczenie: Na podstawie nagrodzonej Nagrodą Nobla powieści o polskiej wieśniaczce z końca XIX wieku, która sieje chaos, poślubiając bogatego starszego mężczyznę.

biografia: D. K. Welshman I Hugh Welshmana Byli nominowani do Oscara za „Twój Vincent”.

Shaida (klasyka Sony Pictures)

Opis filmu: Młoda Irańska matka i jej sześcioletnia córka znajdują schronienie w australijskim schronisku dla kobiet na dwa tygodnie irańskiego Nowego Roku (Nowruz).

biografia: Nora NessariW ramach marszu odbyły się „Bejrut pod mostem”, „Feniks”, „Pete Antunez” i „Wodospad”.

Pokój nauczycielski (Sony Pictures Classics)

Opis fabuły: Kiedy jeden z jej uczniów zostaje podejrzany o kradzież, nauczycielka Carla Nowak postanawia dotrzeć do sedna sprawy. Uwięziona pomiędzy swoimi ideałami a systemem szkolnym, konsekwencje jej działań grożą jej złamaniem.

biografia: Ilker KatakMarsz obejmował „Where Are We”, „Devotion”, „Pewnego razu… Indianerland” i „Byłem, jestem, będę”.

READ  Koniec Ouija: wyjaśnianie pochodzenia zła

duma Nominacje do Oscarów 2024 można oglądać do 23 stycznia

Już teraz wytypuj swoje Złote Derby. Pobierz naszą bezpłatną i łatwą aplikację dla Urządzenia Apple/iPhone Lub Android (Google Play) Aby konkurować z legionami innych fanów, a także naszymi ekspertami i redaktorami, aby uzyskać najlepsze wyniki w zakresie dokładności przewidywań. Zobacz naszych najnowszych mistrzów przewidywania. Czy możesz w następnej kolejności zająć pierwsze miejsce w naszych cenionych rankingach? Pamiętaj, aby zawsze aktualizować swoje prognozy, ponieważ mają one wpływ na nasze najnowsze kursy na tory wyścigowe, które przerażają szefów i gwiazdy Hollywood. Nie przegap zabawy. Zabieraj głos i dziel się swoimi oburzonymi opiniami na naszych popularnych forach, na których codziennie 5000 liderów branży rozrywkowej śledzi najnowsze nagrody. Każdy chce wiedzieć: co o tym myślisz? Kogo się spodziewasz i dlaczego?

Subskrypcja Otrzymuj bezpłatny newsletter Gold Derby z najnowszymi prognozami