Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Flat Dog Diner w Vero Beach serwuje włoską wołowinę i polskie specjały

Vero Beach – Od tamtego czasu będąc fanem hot dogów zaintrygował nas kolorowy znak na szczycie małej restauracji w centrum handlowym w pobliżu lotniska Vero Beach. Płaski hot dog? Tak proszę!

Ale czym jest płaski pies? Podzielony hot dog na bułce hamburgerowej? Szybko dowiedzieliśmy się, że nie ma czegoś takiego. Flat dog to kotlecik do kiełbasy i nie, to nie bolończyk. To kotlecik wieprzowo-cielęcy o grubości około jednej trzeciej cala.

Płaski obiad dla psa podwójny płaski pies

Mieliśmy kanapkę Double Long Flat Dog Sandwich (9,99 USD), dwa kawałki z dużą ilością topionego sera paprykowego, pomidora, cebuli, sałaty, ogórka konserwowego, majonezu i ketchupu na świeżej okrągłej bułce.

Dla dziewczyny, która była przyzwyczajona do hot dogów z Filadelfii, smagających hot dogi z keczupem i odrobiną surowej cebuli, płaski pies był praktycznie smakoszem! Kanapka była z dużą porcją gorących i chrupiących frytek.

Jednak Flat Dog Diner to nie tylko płaskie psy.

Oprócz kanapek z włoską wołowiną i polską kiełbasą, Płaska kolacja dla psów Ma kilka autentycznych polskich specjałów.

Płaska kolacja dla psa – gulasz myśliwski

Zupa myśliwska, czyli bigos, podawany w dużej misce (4,99 USD) to pyszna kiszona kapusta i pokrojona polska kiełbasa, której nie mogłam przestać jeść. Chciałem tylko trochę tłuczonych ziemniaków w środku! Ale wtedy nie byłby to tradycyjny gulasz Bigos, prawda?

Ocena restauracji:Spacer po południowej kuchni Grit Scratch w Vero Beach?

Nowości w restauracji:Inspekcje restauracji w hrabstwach Indian River, Martin i St. Lucie: 30 restauracji na szczycie listy „największych naruszeń”

Płaski obiad dla psa z pierogami

Chociaż mają trochę ładnych ziemniaków i sera, kontynuowaliśmy temat kiszonej kapusty i zamówiliśmy pierogi z kiszoną kapustą i grzybami (8,99 USD). Z dumą podano osiem przepięknych pierogów, lekko podsmażonych z grillowaną cebulką. Zdecydowaliśmy się na dodatkowe kawałki bekonu (50 centów) i kwaśną śmietanę (50 centów), ale bez nich byłoby dobrze.

READ  Barbie Mauve, wizażystka i fryzjerka, ujawniła najbardziej niesamowite szczegóły dotyczące Margot Glam

Na koniec zjedliśmy naleśnik (8,99 USD). Naleśniki w polskiej restauracji? Tak, polskie naleśniki, czyli nalesniki, są boskie w Flat Dog Diner.

Trzy miękkie i puszyste naleśniki nadziewane słodkim nadzieniem serowym, zwijane i oblane czekoladą, posypane bitą śmietaną. Naprawdę bardzo, bardzo dobrze! Zauważyłem, że te naleśniki są również podawane na śniadanie, wraz z płaską kanapką z psem i chlebem.

Menu zawiera również sałatkę domową (6,49 USD) i opcje przyjazne dzieciom (6,99 USD).

Płaska Krepa Dinner Diner

To małe miejsce jest czyste i lśniące, jasno wyposażone w zdjęcia polskich potraw i drobiazgi. Wewnątrz znajdują się trzy stoły i dwa krzesła kontuarowe. Na zewnątrz jest gotowy stół piknikowy w cieniu baldachimu. Domyślam się, że większość ich prac jest dostarczana za granicę.

Więc zamykam to na razie i idę po kolejną dużą miskę Peugeota. do zobaczenia tam!

Płaska kolacja dla psów

Dania: polerowanie

Tytuł: 3300 Aviation Blvd., Plaża Vero

Godziny: 10:00-19:00, od poniedziałku do piątku; 10:00-18:00 w soboty. Sprawdzaj Facebooka pod kątem zmian czasowych.

telefon: 772-577-5244

Połączony: www.facebook.com/flatdogverobeach

Alkohol: Nikt

Marybeth Raine je anonimowo na koncie TCPalm dla #WhatToDoIn772. Skontaktuj się z nią pod adresem [email protected] lub śledź @mebpeb na Twitterze.