Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Słuchawki douszne Bose QuietComfort Ultra spadają do najniższych cen na Amazon.

Słuchawki douszne Bose QuietComfort Ultra spadają do najniższych cen na Amazon.

Jeetendra Soni

Najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne Bose są niedrogie i sprzedawane za 50 dolarów mniej niż ich zwykła cena. Weź to teraz.

Szukasz pary bezprzewodowych słuchawek dousznych klasy premium? Bezprzewodowe słuchawki douszne Bose QuietComfort Ultra są teraz o 50 dolarów tańsze niż ich zwykła cena.

Te słuchawki douszne są dostępne w atrakcyjnej cenie 17% zniżki od regularnej ceny wynoszącej 299 USD i można je kupić za jedyne 249 USD za sztukę w sklepie internetowym Amazonka.

Niedawno wprowadzono na rynek słuchawki douszne Bose QuietComfort Ultra i rzadko zdarza się, aby tak nowy produkt był sprzedawany z rabatem. Jeśli więc planujesz zakup świetnie brzmiących bezprzewodowych słuchawek dousznych, działaj szybko i szybko kup Bose QuietComfort Ultra.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Kompaktowy i wykwintny

Te słuchawki douszne są wyposażone w wiodącą w branży technologię redukcji szumów firmy Bose. Te słuchawki douszne są znane z doskonałej wydajności podczas rozmów i obsługi dźwięku przestrzennego, co w połączeniu z technologią Bose Immersive Audio Push zapewnia niesamowite wrażenia słuchowe.

Podpisanie ww zręcznie Za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Wyposażony jest w konfigurowalną redukcję szumów, która wraz z adaptacyjną eliminacją szumów pozwala zaprogramować do siedmiu niestandardowych trybów słuchania, aby najlepiej odpowiadały Twoim wyborom słuchowym.

Słuchawki douszne QuietComfort Ultra są wyposażone w dziewięć końcówek dousznych, które zapewniają idealne dopasowanie za każdym razem. Słuchawki douszne są wyposażone w łączność bezprzewodową Bluetooth 5.3, która umożliwia bezproblemowe połączenie ze smartwatchem lub smartfonem.

Szef

Słuchawki douszne Bose QuietComfort Ultra charakteryzują się odpornością na kurz i wodę IP68, co oznacza, że ​​możesz je nosić podczas pieszych wędrówek, joggingu na basenie lub ćwiczeń na siłowni bez żadnych zmartwień. Mówi się, że słuchawki douszne zapewniają do 4 godzin pracy na baterii, a dołączone etui ładujące zapewnia kilka rund ładowania każdej z nich.

Jeśli klikniesz link do produktu na tej stronie, możemy otrzymać niewielką prowizję partnerską.

Artykuł kontynuowany po reklamie