Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Czy finały już się odbyły? Sprawdź stan serwera i konserwację

Video Gamer obsługuje czytnik. Kiedy kupujesz za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską. Ceny mogą ulec zmianie. Dowiaduje się więcej

Jeśli sesja niszcząca FPS zostanie przerwana przez nagłą utratę połączenia sieciowego, możesz się zastanawiać: Czy finały już się odbyły? Nie martw się; Omówimy dokładnie to tutaj, abyś wiedział, kiedy będziesz mógł wrócić do konkurencyjnej strzelanki.

Oczywiście, jeśli masz problemy ze znalezieniem zestawów, które zapewnią ci ciągłe zabójstwa i zwycięstwa, zalecamy zapoznanie się z najlepszymi ciężkimi zestawami w finałach i najlepszymi średnimi zestawami w finałach, zanim wrócisz do gry. W przeciwnym razie, czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o sprawie Aktualna siatka Embark Studios FPS.

Czy serwery finałów nie działają?

Serwery finałów są już gotowe i działają w oparciu o najnowszą aktualizację społeczności z oficjalnego serwera Discord. Zgodnie z wiadomością od pracownika społeczności, gracze powinni teraz móc bez problemu dołączać do meczów. Jeśli jednak napotkasz problemy, zalecają ponowne uruchomienie klienta Steam w celu wdrożenia najnowszych poprawek.

Zrzut ekranu przedstawiający żądanie zapytania "Czy finały już się odbyły?" Na ekranie komputera.
Zdjęcie za pośrednictwem Discorda finałowego

Wiele razy w przeszłości Posty użytkowników na X (dawniej Twitter) Zauważyłem, że problemy nadal występowały na wszystkich platformach, w tym na PlayStation, Xbox i PC. Ponadto streamer społecznościowy na serwerze Discord finałów ujawnił, że przerwy w działaniu najwyraźniej wynikały z obecności kilku „niechcianych gości”.

Zrzut ekranu wiadomości na czarnym ekranie z pytaniem: "Czy finały już się odbyły?
Zdjęcie za pośrednictwem Discorda finałowego

Po początkowym ogłoszeniu, że serwery ulegają poprawie, późniejsza aktualizacja od tego samego operatora społeczności ujawniła, że ​​„Steam znów ma problemy”, co oznacza, że ​​w grę nadal nie da się grać.

Zdjęcie za pośrednictwem Discorda finałowego

Z serwera Discord gry dotarła kolejna aktualizacja, choć nie jest to dobra wiadomość, na którą wszyscy liczyli. Zgodnie z najnowszym ogłoszeniem zespół On Call nadal pracuje nad rozwiązaniem błędów uwierzytelniania napotykanych przez graczy na Steamie, a więcej aktualizacji pojawi się później.

READ  Mówi się, że klasyczne gry są „kluczową częścią” konkurencyjnego Game Pass na PlayStation
Obraz wiadomości Steam z pytaniem: "Czy finały już się odbyły?
Zdjęcie za pośrednictwem Discorda finałowego

Jeśli szukasz potwierdzenia od kogoś, na kim zawsze można polegać Downdetector.comCo zaskakujące, witryna, która zwykle śledzi serwery w grach, nie ma jeszcze strony poświęconej finałom. Ponieważ gra nadal szybko się rozwija, spodziewamy się, że to się zmieni raczej wcześniej niż później. Na razie wystarczy, że będziesz sprawdzał oficjalne strony The Finals pod kątem aktualizacji serwerów.

Jak sprawdzić, czy serwery finałów nie działają?

Jak wspomniano powyżej, możesz sprawdzić, czy serwery Finałów nie działają, przechodząc do Gry Lub Uruchom studiaOficjalne konta X. Możesz także otrzymywać natychmiastowe aktualizacje, dołączając do finałów Oficjalny serwer discord. Niestety, popularna gra FPS nie ma obecnie dedykowanej strony Downdetector, więc musisz na razie uzbroić się w cierpliwość, zanim zaczniesz polegać na bardzo przydatnej witrynie śledzącej serwery.

Obejmuje to wszystko, co musisz wiedzieć o stanie serwera The Finals. Jeśli potrzebujesz pomocy z grą, zapoznaj się z naszymi przewodnikami na temat nagród za karierę w finałach, nagród za finały Twitcha i rankingów w finałach, zanim ponownie zaczniesz wyszukiwać mecze. Zalecamy także przejrzenie naszych stron z rankingami finałów, listą osiągnięć i trofeów oraz listą nagród karnetu bojowego za finały.