Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sky Sports przygotowuje się do „zmniejszenia” hałasu tłumu przed podróżą Celticu do St Mirren z powodu obaw fanów

Sky Sports przygotowuje się do „zmniejszenia” hałasu tłumu przed podróżą Celticu do St Mirren z powodu obaw fanów

Celtic zmierzy się w niedzielę z St Mirren.

Sky Sports podobno poprosiło pracowników produkcyjnych o przygotowanie się do wyciszenia niektórych mikrofonów przed ligowym meczem Celticu w ten weekend, po planowanych oklaskach królowej Elżbiety II.

W niedzielę Celtic zagra z St Mirren w swoim pierwszym krajowym meczu od śmierci królowej na wyjeździe z St Mirren. Jednak zamiast ustalić chwilę ciszy dla królowej, Saint Mirren potwierdziła zamiar zaaranżowania przez chwilę oklasków.

Pomimo intencji Saint Mirren, zostało to zgłoszone wcześniej codzienna poczta Sky Sports otrzymało polecenie przygotowania się do wyciszenia mikrofonów w przypadku „masowego buczenia” odległych fanów.

„Zespół produkcyjny Sky Sports został poinstruowany, aby obniżyć poziom głośności…”

Raport stwierdza: „Personel produkcji Sky Sports został poinstruowany, aby ściszyć poziomy głośności, a nawet wyłączyć poszczególne mikrofony podczas relacji na żywo z niedzielnego wyjazdu szkockiej Premier League do St Mirren, jeśli przyjezdni fani śpiewają obraźliwe pieśni o królowej”.

Te instrukcje pojawiły się po tym, jak BT Sport został zmuszony do przeprosin po tym, jak jego ekipa filmowa zaatakowała ofensywny sztandar podczas remisu Ligi Mistrzów Celticu z Szachtarem Donieck w Polsce.

Po tym incydencie, a przed meczem w niedzielę, trener Celticu Anzhi Postecoglou już wezwał kibiców swojego klubu do uszanowania oklasków dla królowej.

„Zawsze mam tę samą wiadomość dla naszych fanów” – powiedział Postecoglou. „Trzymaliśmy się protokołów, w środę wieczorem nosiliśmy czarne opaski.

„Myślę, że jest minuta oklasków i uszanujemy wszelkie zobowiązania i obowiązki, jakie mamy jako klub piłkarski. Zrobimy to z szacunkiem. Chcemy, aby nasi kibice robili to samo.

Nie będę przemawiał w imieniu nikogo innego ani osób wspierających. Zaopiekujemy się naszym klubem i naszymi fanami i zrobimy wszystko, co konieczne, tak jak robiliśmy to do tej pory, z dość szacunkiem jako klub piłkarski.

READ  Billy Bolt i polska dominacja: To był świetny początek turnieju

Przeczytaj więcej o: Celtic