Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Siostra Madeleine McCann przemawia po raz pierwszy

Siostra Madeleine McCann przemawia po raz pierwszy

Pochylając się, by zapalić świeczkę na cześć jej zaginięcia siostraAmelie z powagą ślubowała, że ​​nigdy nie przestanie jej szukać Madeline McCann.

Na spotkaniu w rodzinnej wiosce Rothley w Leicestershire, z okazji 16. rocznicy zniknięcia Maddie, 18-letnia Amelie powiedziała sympatykom: „Dobrze, że wszyscy są tutaj razem, ale to smutna okazja”.

Obejrzyj: Zniknięcie Madeleine McCann — zwiastun Netflix

Zdjęcia Maddy zdobią poręcz w Służbie Zagranicznej wraz ze świecącą latarnią symbolizującą ciągłą nadzieję na jej odkrycie.

W towarzystwie swoich rodziców, Kate i Jerry’ego, Amelie powtórzyła rozdzierające serce słowa odczytane przez jej zwolenników, w tym: „Nigdy się nie poddawaj, nigdy się nie poddawaj”, „Niech żaden wysiłek nie będzie bez serca”, „Nie zapomnij o mnie”, „Wciąż tęsknię , wciąż tęsknię”.

To pierwszy raz, kiedy Amelie została sfotografowana, odkąd była małą dziewczynką, sugerując, jak Maddy mogłaby wyglądać dzisiaj, gdyby nadal żyła.


GT

Amelie i jej brat bliźniak Sean mieli zaledwie 2 lata, kiedy 3-letnia Maddie zniknęła z rodzinnego mieszkania wakacyjnego w Praia da Luz w Portugalii 3 maja 2007 roku.

Pomimo przeszukania okolicy i szeroko zakrojonych dochodzeń policyjnych na przestrzeni lat, Maddy nigdy nie została odnaleziona.

Chociaż nie zwracali się do tłumu, Kate i Jerry, obaj w wieku 55 lat, udostępnili później emocjonalny post w mediach społecznościowych, dziękując wszystkim za nieustające wsparcie.

ZOBACZ: Rzecznik prasowy Madeleine McCann wydaje oświadczenie

To był kolejny trudny rok dla McCannów. W kwietniu 21-letnia Polka trafiła na pierwsze strony gazet na całym świecie, twierdząc, że jest Maddie, chociaż test DNA niedawno temu zaprzeczył.

„Trudno jest znaleźć słowa, aby wyrazić to, co czujemy. Dochodzenia policyjne trwają i czekamy na przełom” – czytamy w poście McInnes.

READ  Taco Pierogi to przekąska Bull Mix, której potrzebujemy

Aby uzyskać więcej (i zobaczyć, jak teraz wygląda Amelie McCann), sięgnij po najnowszą edycję New Idea!