Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Signature Entertainment nabywa thriller The Partisan z czasów II wojny światowej (ekskluzywny) |  Aktualności

Signature Entertainment nabywa thriller The Partisan z czasów II wojny światowej (ekskluzywny) | Aktualności

Brytyjska firma zajmująca się sprzedażą, produkcją i dystrybucją Signature Entertainment zwiększyła globalną sprzedaż thrillerów szpiegowskich z czasów II wojny światowej partyzantz obsadą m.in. francusko-polską Wikingowie Gwiazda Morgane Polański i Mechaniczna pomarańcza aktora Malcolma McDowella.

Sprzedaż rozpocznie się w Cannes w tym miesiącu.

brytyjski reżyser James Marquand. Jego poprzednie dokonania obejmują premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Edynburgu Karty martwego człowieka.

Produkowany obecnie we Francji tytuł jest inspirowany prawdziwą historią Krystyny ​​Skarbek (Polański), polskiego szpiega pracującego dla Brytyjczyków za liniami wroga podczas II wojny światowej. Po zdradzie zostaje zdemaskowana w Warszawie i trafia do mrocznego świata zdrady.

Produkują Robert Chadage, Matthew White i Christian Kozłowski. Inni aktorzy to Fredrik Schmidt, Agata Colizza i Ingvar Sigurdsson.

Andrew Nerger, dyrektor Signature International, powiedział: „Niesamowita, prawdziwa historia Kristiny Skarbek i jej bohaterskich wyczynów podczas wojny jest tak poruszająca, że ​​byliśmy zaskoczeni, że jej historia nie została wcześniej opowiedziana na filmie. Znakomity scenariusz Jamesa Marquanda trzymał nas od samego początku. w pierwszej chwili i nie pozwolił nam odejść. Nie możemy się doczekać, aż widzowie dowiedzą się o niej w Opowiedz światu jej historię i dowiedzą się więcej o jednym z największych polskich bohaterów wojennych”.

READ  Bali deportuje obywateli Polski, żeby popisać się zakazem Nayibi