Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

„The Diplomat” pozostał na pierwszym miejscu, tuż za nim „Sweet Tooth” – GoldDerby

„The Diplomat” pozostał na pierwszym miejscu, tuż za nim „Sweet Tooth” – GoldDerby

Mimo że Netflix jest teraz w trakcie strajku WGA East i WGA West, nadal ma mnóstwo treści na urządzeniu do przesyłania strumieniowego i Keri Russell„Dyplomata” drugi tydzień z rzędu nie miał problemu z podbiciem anglojęzycznych list przebojów. Czytaj Lista 10 najlepszych programów Netflix (tydzień rozpoczynający się 24 kwietnia) analiza.

Sezon 1 „Dyplomaty” zajął pierwsze miejsce na liście z 66,5 milionami godzin oglądania na całym świecie, a trzymający w napięciu serial Netflix „The Night Agent” spadł na czwarte miejsce z 37,7 milionami godzin. „Dyplomata” wspiął się także na pierwsze miejsce w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, pozostając w pierwszej dziesiątce w sumie w 84 krajach. „Nocny agent” był serialem nr 1 w Egipcie, Kuwejcie, Omanie i Arabii Saudyjskiej.

Drugi sezon „Sweet Tooth” wszedł na listę z 48,3 milionami godzin oglądania, a następnie drugi sezon „Firefly Lane” z 43,5 milionami godzin. W szczególności „Sweet Tooth” był serialem numer 1 oglądanym w Brazylii, a jednocześnie wszedł do pierwszej dziesiątki w 80 innych krajach. „Firefly Lane” to pierwszy anglojęzyczny serial na Ukrainie.

być widzianym Netflix zamyka biznes DVD po 25 latach

Pierwszy sezon czarnej komedii „Beef” spadł na piąte miejsce z 24,5 milionami godzin oglądania, a następnie pierwszy sezon „Sweet Tooth” z 19,2 milionami godzin.

Stephen K. TsuchidaPrzewodnik turystyczny po Turnieju Miłosnym Rachel Lee Cook Stał się najchętniej oglądanym anglojęzycznym filmem z 20,9 milionami godzin oglądania na całym świecie. Był to najczęściej oglądany film w Kanadzie i 16 innych krajach, a „Ostatnie królestwo: Siedmiu królów musi umrzeć” spadło na trzecie miejsce na liście z 8,3 milionami obejrzanych godzin. Tylko jeden nowy film znalazł się w pierwszej dziesiątce 2017 roku – „Pułapka czasu” – ale „Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody” firmy Sony, który zbombardował kina w grudniu ubiegłego roku, był drugim najczęściej oglądanym filmem. osiągnął 10,2 miliona godzin oglądania.

READ  Weronika Dauchinbo | nekrolog | Gloucester Times

Jeśli chodzi o filmy nieanglojęzyczne, francuski film przygodowy AKA zajął pierwsze miejsce na listach przebojów z 32,5 milionami obejrzanych godzin, dzięki czemu stał się numerem jeden oglądanym w 36 krajach. Ani Stany Zjednoczone, ani Kanada nie znalazły się wśród tych krajów, chociaż były to dwa z 93 krajów, w których „AKA” znalazło się na liście pierwszej dziesiątki.

Po nim pojawił się turecki film „Chokehold”, który obejrzało 10,6 miliona godzin, a następnie tajski dramat „Głód”, który obejrzało 8 milionów godzin. Godną uwagi nowością jest polska komedia romantyczna „Kiss, Kiss!” Z 6,6 milionami godzin oglądania i indyjskim filmem spoza Netflixa „Dasara” z 3,9 milionami godzin oglądania.

być widzianym Filmy Netflix Oscar: 22 wygrane i liczenie

Wreszcie, nieanglojęzyczny serial zakończył się drugim sezonem kolumbijskiego dramatu „The Marked Heart” i hiszpańskiego dramatu „Welcome to Eden” z odpowiednio 46,3 milionami godzin oglądania i 37,5 milionami godzin. Ten pierwszy był hitem nr 1 w większości krajów hiszpańskojęzycznych, z wyjątkiem Hiszpanii, która wybrała „Eden”, który również zajął pierwsze miejsce we Włoszech, Czechach, Turcji i na Słowacji.

Pierwszy sezon belgijskiego dramatu kryminalnego „Nieoszlifowane diamenty” zajął trzecie miejsce z wynikiem 28,7 miliona godzin oglądania, zajmując pierwsze miejsce w Belgii i Izraelu. Casper BarvoidBiograficzny limitowany serial „The Nurse” z Danii zadebiutował na czwartym miejscu z 28,6 milionami godzin oglądania, z pierwszymi sezonami „The Marked Heart” i „Welcome to Eden”.

W tym tygodniu na Netflix, jeśli chodzi o oryginalne programy, są nowe seriale „Love Village”, „The Tailor” i „Jewish Matchmaking” (od producentów „Indian Matchmaking”). W tym tygodniu rozpocznie się także spin-off serialu „Queen Charlotte: A Bridgerton Story”. Amartview Indiektóry prawdopodobnie zderzy się z wykresem w tym tygodniu.

Subskrypcja Otrzymuj bezpłatny biuletyn Gold Derby z najnowszymi prognozami