Shani Jansem z Polski, 34-2 |  Wiadomości, sport, praca

Shani Jansem z Polski, 34-2 | Wiadomości, sport, praca

Senior Chaney Joan Freeman robi uniki między parą polskich obrońców na 27 jardów w pierwszym kwartale tygodnia w jeden mecz czwartek w Poland High School. The Cowboys pokonali Polskę 34-2.

Polska – Wierzcie lub nie, ale futbol oficjalnie powraca w czwartek wieczorem na stadionie Dave Pavlanski w Polsce.

Przez kilka pierwszych etapów rozgrywek wyglądało to też jak w połowie sierpnia. Obie drużyny wymieniały obroty podczas swojej pierwszej jazdy, zanim Chaney potknął się o hazard.

Kowbojom nie zajęło dużo czasu osiodłanie, gdy wypuścili Bulldogs 34-2, aby otworzyć kampanię 2022.

Z uśmiechem wystarczająco dużym, by oświetlić pokój, Seth Antram czekał w czwartkowy wieczór przez długi czas.

„To szaleństwo, ponieważ kiedy po raz pierwszy wróciliśmy (jako debiutant i debiutant) w 2018 roku, graliśmy tutaj” powiedział Antram. „To coś dla mnie znaczy, że muszę wrócić do czerwieni i pracować z tymi ludźmi, to satysfakcjonujące”.

Starszy James Amell Austin przedarł się przez linię Polski i przekroczył linię Bulldogs, zdobywając 68 jardów, aby rozpocząć tor. Niezły fajny rozgrywający Matt Jones pobiegł po jego lewej stronie, aby dokonać dwupunktowej konwersji.

Joanne Freeman dołączyła do zabawy z 27 jardów, by po nieudanej dwupunktowej próbie w drugiej kwarcie awansować na 14-0. Przed przerwą Joan Harmon i Jason Hewlett dodali punkty, a Hewlett otrzymał przyłożenia po pokonaniu obrońcy jeden na jednego na 58 jardów.

Po opuszczeniu całego sezonu 2021 po doznaniu kontuzji nogi w pierwszym tygodniu Chaneya przeciwko Austintown Fitch, Hewlett ukląkł i wskazał na niebo,

Na zaangażowanie w Cincinnati minęło dużo czasu.

„Swoje pierwsze lądowanie zadedykowałem jednemu z moich najlepszych przyjaciół (właścicielowi Stewarta), który zmarł w zeszłym roku” powiedział Hewlett. „Nie mogłem tego dla niego dostać w zeszłym roku, więc ten facet był tak emocjonalny. To ulga. Cała ta ciężka praca, praca, w końcu się opłaca. Jestem bardzo podekscytowany powrotem na boisku. Nie wiem, czy będę tym samym graczem, ale strzeliłem gola. Ten spadek naprawdę bardzo wzmocnił moją pewność siebie.

READ  W przypadku Rebeki Allen z Liberty wiele się zmieniło od czasu jej ostatniej gry

„Czuję się świetnie, po pierwszym kwartale po prostu zacząłem się uśmiechać, ponieważ nie przeszedłem przez ostatni rok. Po tym drugim i trzecim kwartale byłem podekscytowany i szczęśliwy. Byłem trochę zdenerwowany przed tym meczem, nie mogę nawet kłamię, pocę się, po prostu potrzebowałem trochę czasu, ale Bóg niósł mnie jak zawsze i powiedział do mnie: „Ty jesteś nim”.

Obrona Cowboys była doskonała, ograniczając Polskę do łącznie 218 jardów, mimo posiadania trzech dodatkowych piłek z powodu przegranych.

Jones pokonał samotnie 204 jardy, pokazując swoją zdolność do prowadzenia zawodów, mając ukończone tylko cztery podania.

Ostatecznie Jawann Harmon zdobył swoje drugie przyłożenie tego wieczoru po 16-jardowej jeździe do domu późno czwartego dnia.

„Czuli się świetnie. Dziękuję ofensywnej linii, która jest pierwsza. Wyszliśmy z trzema bramkami, mieliśmy ciężki tydzień treningu, wyszliśmy i włożyliśmy wszystko do meczu „ powiedział Harmon. „Obrona wyszła, wykonała swoją pracę i utrzymała. Zostawiliśmy dwa punkty, chciałem tylko, żeby było zero, ale obrona wykonała swoją pracę.

Polska zmieniała się czasami pomiędzy pomocnikami Dominica Pagano i JP Genova i pomimo wykonania rzutu bocznego na rozpoczęcie drugiej połowy, podopieczni Toma Pavlanskiego nie byli w stanie znaleźć swojego rowka pomimo dodatkowych okazji.

„Przegapiliśmy tam kilka szans w pierwszej połowie i rzucamy się w oczy. Uderzyliśmy tam jednego z nich, kto wie, co się stanie” – powiedział Pawlanski. „Najważniejsze jest to, że musimy być lepsi i będziemy. Będziemy się poprawiać.”

Jedyny wynik Bulldogs był bezpieczny w czwartej kwarcie po tym, jak Alex Stefek zmusił Jonesa do wpadnięcia do strefy mety.

O ile Antram ceni atak po ataku, utrzymanie Bulldogów tylko w dwóch punktach jest zawsze ogromnym osiągnięciem.

„(Polska) są duże z przodu, bardzo dobrze poruszają piłką, lekko ją rozprowadzają za pomocą kilku samolotów i tak dalej” powiedział Antram. „Polski futbol to siła, reakcja itp. Udało nam się kilka razy wcisnąć, kiedy trzeba.

READ  UFC 267 - Jan Blachowicz kontra Glover Teixeira: karta walki, data, szanse, czas rozpoczęcia, lokalizacja, kompletny przewodnik

„Chcesz zacząć od właściwej stopy. Jutro dowiemy się, dokąd zmierzają nasze umysły i tak dalej, i oczywiście po prostu pierwszy z nich pokaże, że ich praca się opłaci, idą w tym kierunku.”