World

Sekretarz Skarbu Donalda Trumpa wykluczył Ivankę z roli Banku Światowego | Ivanka Trump

Po prostu zatrzymaj bezpośrednią ingerencję jego sekretarza skarbu Donald Trump Według nowego raportu, jego córka Ivanka Trump została nominowana do szefa Banku Światowego.

powołując się na dwa anonimowe źródła, skrzyżowanie powiedział Data była „niesamowicie bliska” w styczniu 2019 r., ale decyzja Stevena Mnuchina o wkroczeniu.

Mnuchin, bankier i producent filmowy Goldman Sachs, pozostał na tym stanowisku przez cztery lata urzędowania Trumpa, co jest rzadkim wyczynem wśród zbieraczy i doradców gabinetu Trumpa.

Prezesa Banku Światowego zawsze wybierają Stany Zjednoczone. W styczniu 2019 r. Jim Young Kim Zrezygnowany. Pogłoski obfitował Że zostanie wybrana Ivanka Trump, kierowniczka Trump Organization, zanim jej ojciec wszedł do polityki.

Trzy miesiące później Trump Powiedział Atlantic: “Pomyślałem nawet o Ivance dla Banku Światowego… byłaby w tym świetna, ponieważ jest tak dobra w pracy z liczbami.”

Trump powiedział, że gdyby nominował swoją córkę, „mówiliby o nepotyzmie, kiedy to nie ma nic wspólnego z nepotyzmem. Ale byłoby wspaniale”.

Ivanka Trump reporterzy Jej ojciec zaproponował jej pracę, ale odrzuciła ją, ponieważ była „szczęśliwa z pracy” jako starszy doradca Białego Domu.

Pełniła tę rolę przez cztery lata kadencji swojego ojca – przyciągając powszechne oskarżenia o nepotyzm i opłacalny z jej biura.

Pomogła wybrać nowego prezesa Banku Światowego, Davida Malpassa, a następnie podsekretarza skarbu do spraw międzynarodowych i Kontrowersyjny wybór.

Scott Morris, dyrektor Programu Polityki Rozwoju USA w Centrum Globalnego Rozwoju W Waszyngtonie powiedział The Intercept, że „rosnąca liczba krajów” nie jest zadowolona, ​​że ​​Stany Zjednoczone zawsze wybierają szefa Banku Światowego.

Powiedział: „Słysząc, jak blisko są do bycia córką amerykańskiego prezydenta, może dolej oliwy do ognia, że ​​Amerykanie są w tym tak aroganccy”.

W kwietniu 2019 r. The Atlantic poinformował również, że Trump czasami nazywał Ivankę „dziewczyną” podczas spotkań i powiedział: „Jeśli kiedykolwiek zechce kandydować na prezydenta, myślę, że bardzo trudno będzie ją pokonać”.

Rick Gates, były doradca Trumpa, zrobił to przejęte Trump chciał, aby jego córka była jego koleżanką w wyborach w 2016 roku.

Po klęsce ojca z rąk Joe Bidena, Ivanka Trump i jej mąż Jared Kushner, również były starszy doradca Białego Domu, przenieśli się na Florydę. po miesiącach spekulacjaIvanka powiedziała, że ​​nie wyzwie urzędującego republikanina, Marco Rubio, do jego miejsca w Senacie Stanów Zjednoczonych.

Najstarszy syn Donalda Trumpa, Donald Trump Jr., ma bardziej aktywną obecność polityczną i często zdobywa wysokie głosy wśród republikańskich wyborców nad potencjalnymi kandydatami na prezydenta w 2024 roku. Podobnie jak inne postacie, pozostaje w tyle za ojcem z dużym marginesem.

Donald Trump nadal kłamie na temat swojej porażki wyborczej, która, jak twierdzi, była wynikiem oszustwa wyborczego. On, Donald Jr., Ivanka i inni członkowie rodziny Trumpa pozostają w niebezpieczeństwie prawnym w związku z śledztwem w sprawie politycznych i finansowych machinacji byłego prezydenta.

W wywiadzie dla Atlantic, w którym wychował Bank Światowy W związku z tym Trump nazwał swoją najstarszą córkę „normalną dyplomacją”, która „byłaby świetna w ONZ”.

Pełniąc rolę doradcy prezydenta, Ivanka Trump przeżyła kilka szczególnie niezręcznych momentów na scenie dyplomatycznej, od niewłaściwie Zajmując miejsce ojca na szczycie G20 w Hamburgu w 2017 r. w celu sfotografowania, dwa lata później w Osace, Próbujesz dołączyć do rozmowy wśród światowych liderów.

READ  Raport mówi, że pogoń Trumpa za zemstą „frustruje” bliskich sojuszników

About the author

Halsey Pearson

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment