Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sandra L. Wilson 1942-2022 | Wiadomości, sport, praca

BOARDMAN – Sandra „Sandy” Lou Wilson, 79 lat, zmarła w środę 8 czerwca 2022 r. w Hospicjum Hospicjum w Polsce.

Urodzona 14 listopada 1942 roku w Youngstown Sandra była córką Stephena i Grace Trautman Lipsicków.

Sandra była gospodynią domową i lubiła uczestniczyć w zajęciach i wydarzeniach swoich wnuków. Była utalentowana w gotowaniu, dekorowaniu i poezji. Jej talenty zaprowadziły ją do różnych prac, pracy w medycynie, a nawet podróży do Chicago, aby zarządzać roślinami i kwiatami w pomieszczeniach. Nigdy nie bała się podejmować nowego wyzwania.

Ostatnią poświęconą jej pracą była wieloletnia opieka nad panem Bigleyem; Koronka, którą mieli, była niezwykła. Jej lojalną opieką zawsze był jej mąż Harvey, który obecnie mieszka w Windsor Memory Care. Poświęciła swoją uwagę na pomoc w opiece nad dziećmi, wszystkie jej wnuki i prawnuki były nieocenione, nie tylko dzieląc z nimi wspaniałe wakacje, ale także ucząc ich niezapomnianych chwil, które pchną ich do przodu. Naprawdę iskrzyłeś w każdym życiu, z którym się zetknąłem. Drodzy i najlepsi przyjaciele Sandy, którzy byli jej „bliskimi”, spotkają ją ponownie.

Wyjechała, by ją pielęgnować, męża Harveya C. Wilsona, z którym była poślubiona przez 61 lat, 14 lutego 1961 roku; Ma Kimberly White i Erica (Laurie) Wilsona; jej wnuki, Ryan (Chris) Holtzman, Erica (Danny Hammond) Hoover, Garrett (Amanda) White, Rachel (James) Zubek i Stephanie (Nick Cavalier) White; Jej wnuki, Eric James Moorman, Christopher Holtzman, Nico Holtzman, Declan Holtzman i Jack Hammond. Sandy niedługo będzie miała dwoje prawnucząt. Pozostawił także siostry Patricia Wilson, Jackie (Louis) Gonzalez, Donna Lawrence, Sue Katchorek, Sally (Charlie) Palumbo i Terry (John) Hegerby.

Oprócz rodziców, jej siostra Stephanie Lipsick poprzedzała ją śmiercią; i jej brat Richard Lipsick.

Rodzina przywita krewnych i przyjaciół w godzinach 17-19 w poniedziałek 13 czerwca 2022 r. w Lane Funeral Homes, Anstrom Chapel, 8387 Tod Ave. , Boardman, OH 44512. Nabożeństwo żałobne odbędzie się o godzinie 19:00.

READ  Mistrz olimpijski Hedlin Diaz na szczycie osiągnięć sportowych w lipcu - Manila Magazine

Sandy zostanie pochowana w Forest Lawn Memorial Gardens w późniejszym terminie.

Rodzina pragnie wyrazić wdzięczność Hospicjum Doliny za wyjątkową opiekę w potrzebie Sandy. Rodzina prosi o wniesienie datków na pamiątkę Hospicjum Doliny – Hospice House, 9803 Sharrott Road, North Lima, OH 44514. Aby podzielić się przemyśleniami na temat współczucia, odwiedź stronę lanefuneralhomes.com.

(uwaga specjalna)