Runda Ligi Narodów: Niemcy remisują z Węgrami, Memphis Depay nie trafia w karę dla Holandii przeciwko Polsce |  wiadomości piłkarskie

Runda Ligi Narodów: Niemcy remisują z Węgrami, Memphis Depay nie trafia w karę dla Holandii przeciwko Polsce | wiadomości piłkarskie

Niemcy zremisowały 1:1 z Węgrami, ponieważ oba mecze w grupie A3 Ligi Narodów, drugi to remis Anglii z Włochami, zakończyły się remisem.

Gole padły w pierwszych dziewięciu minutach, kiedy Jonas Hoffmann strzelił wyrównującą bramkę dla Niemców, by nie pozwolić na bramkę Zsulta Nagy’ego w Budapeszcie, po czym podopieczni Hansiego Flicka nie zdołali strzelić zwycięskiego gola.

W grupie A4 odbyły się również dwa losowania, takie jak Walia Zdobył remis 1-1 z Belgia A Holandia Wyszedł z dwóch bramek Polska Aby narysować 2-2.

Davy Claassen i Denzel Dumfries zdobyli dwie bramki dla Holandii w ciągu trzech minut na początku drugiej połowy po golach Mate Kacha z Polski i Petera Zielińskiego z Aston Villi.

obrazek:
Denzel Dumfries (z lewej) strzelił gola dla Holandii przeciwko Polsce w Rotterdamie

Wtedy Holendrzy mieli szansę na trzecie z rzędu zwycięstwo w doliczonym czasie, ale rzut karny wykonany przez Memphis Depay trafił w słupek i dał drużynie Louisa van Gaala siedem punktów na szczycie grupy.

Oprócz Republika Irlandii 3-0 wygrana Szkocja W grupie B1 Ukrainaktóry przegrał z Walią w finale Pucharu Świata, odniósł drugie z rzędu zwycięstwo w Lidze Narodów wygrywając Armenia Gole 3:0 Rusłana Malinowskiego, Aleksandra Karawajewa i Witalija Mikolenko.

Gra toczy się na neutralnym terenie w Łodzi w Polsce, ponieważ Ukraina nie może grać na własnej ziemi z powodu inwazji na Rosję.

Były też dwa mecze w grupie C1, takie jak indyk Zdobył swoje trzecie zwycięstwo z rzędu, wygrywając 2-0 nad LuksemburgPodczas gdy Wyspy Owcze Zdobył swój pierwszy punkt w sezonie, wygrywając u siebie 2-1 Litwa.