Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Samsung wstrzymuje sprzedaż Galaxy Z Fold 2, gdy czekamy na Z Fold 3

Aktualizacja: Galaxy Z Fold 2 jest ponownie dostępny do kupienia w USA po tym, jak Samsung odzyskał online po pozornym błędzie.

Następuje oryginalna historia

Wygląda na to, że Samsung już nie sprzedaje Galaktyka Z Składana 2 w Stany Zjednoczone Ameryki. Chociaż telefon pojawił się w sklepie, dostęp do strony sklepu urządzenia przekierowuje teraz klientów do powiadomienia z informacją, że „Galaxy Fold nie jest już dostępny do zakupu na Samsung.com”. dziwne, oryginalne Galaxy Fold Nadal jest wymieniony w sklepie wraz z Galaxy Z Klapką 5G.

Może to być błąd ze strony Samsunga, ponieważ zawiadomienie wspomina o oryginalnym Galaxy Fold zamiast Galaxy Z Fold 2. Istnieje możliwość, że Samsung planował wycofać oryginalny Galaxy Fold w USA, ale sequel został usunięty z pamięci masowej Ze względu na błąd.

Czy Samsung robi miejsce dla Galaxy Z Fold 3?

Z drugiej strony może to być część planów Samsunga dotyczących składanego składu. Galaktyka Z składana 3 Oczekuje się, że zostanie ujawniony za kilka miesięcy od teraz, w sierpniuA Samsung USA może chcieć zrobić miejsce na swoich półkach sklepowych dla nadchodzącego modelu. Ale zakładając, że tak jest, nadal nie odpowiada na pytanie, dlaczego strony sklepów dla oryginalnych Galaxy Z Flip 5G i Galaxy Fold pozostają online. Mówi się też, że Galaxy Z Flip 5G dostanie sequel – Galaxy Z Klapka 3 – w sierpniu.

Istnieje również możliwość, że Galaxy Z Fold 2 nie jest już dostępny w USA i Samsung Postanowiłem skoncentrować się na produkcji Galaxy Z Fold 3 zamiast uzupełniania fabrycznego Z Fold 2. Galaxy Z Fold 2 może być ponownie dostępny do kupienia w późniejszym czasie, ale na razie tak nie jest. Będziemy Cię informować, gdy odkryjemy więcej.