Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Runda trzecia turnieju rugby: Jak oglądać Wallabies vs Republika Południowej Afryki, drużyny, mecze i nie tylko |  Najnowsze wiadomości o rugby

Runda trzecia turnieju rugby: Jak oglądać Wallabies vs Republika Południowej Afryki, drużyny, mecze i nie tylko | Najnowsze wiadomości o rugby

Wallabies wychodzą, aby podskoczyć, gdy spotykają Springboków w Adelajdzie.

Argentyna zdominowała zespół Dave’a Raineya 48-17 w San Juan, prowadząc Pumy na szczyt tabeli.

Nie przegap szansy! Kup bilety na O’Reilly CupMistrzostwa rugby

Zmierzą się z Springboksami, którzy chcą się odbić po rozczarowującej porażce, spadając do All Blacks 35-23.

Po raz pierwszy od prawie dwóch dekad Wallabies zagrają w Adelaide Oval, który pojawił się w 2004 roku przeciwko Wyspom Pacyfiku.

Rywalizacja będzie dwugłowa, gdy Wallaroos zmierzą się z Czarnymi Paprociami, a Kiwi odzyskali Puchar O’Reilly z wygraną 52-5 w zeszłym tygodniu w Christchurch.

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o Wallabies v Springboks

The Wallabies zagrają w RPA w Adelajdzie 27 sierpnia

Byłaby to trzecia runda turnieju rugby, ponieważ Wallabies wygrali mecz otwarcia 41-26 w Mendozie, zanim przegrali z San Juan 48-17.

Ludzie Dave’a Raineya zmierzą się z Springboks w Sydney, zanim zmierzą się z All Blacks w Melbourne i Auckland

Starcie Wallabies z Springboks zostanie pokazane na żywo w Stan Sport i Nine Network.

Relacja będzie na żywo i bez reklam w Stan Sport, zaplanowana na 15:00 z początkiem o 15:35.

Mecz będzie również pokazywany w bezpłatnej telewizji na kanale 9, a relacja rozpocznie się również o 15:00

Popularny mecz Nowa Zelandia vs Argentyna zostanie pokazany na StanSport.

Pierwszy test będzie wolny od reklam, na żywo i na żądanie, z rozszerzonym zasięgiem w Stan Sport od 17:35.

Nowa Zelandia: Sky Sports

Republika Południowej Afryki / Afryka i sąsiednie wyspy: Super Sport

Argentyna / Ameryka Południowa / Ameryka Północna: ESPN

Stany Zjednoczone Ameryki: Flusporty

Kanada: TSN

Irlandia i Zjednoczone Królestwo (Anglia, Szkocja, Walia, Irlandia Północna, Wyspy Normandzkie i Wyspa Man): Niebo w Wielkiej Brytanii

Francja / Andora / Monako / Luksemburg: Kanał +

Japonia: wow

Pacyfik: Digicel

Włochy, Watykan, San Marino, kanton Ticino, Szwajcaria: Niebo Włochy

READ  Wiosenne wyniki sportowe liceum hrabstwa Stark

Hiszpania / Andora:Telefonica

Azja i Pacyfik, Bangladesz, Bhutan, Brunei, Birma (Myanmar), Kambodża, Sfederowane Stany Mikronezji, Hongkong, Indonezja, Kiribati, Kirgistan, Laos, Makau, Malezja, Malediwy, Mariana, Wyspy Marshalla, Mongolia, Nepal, Północna Mariana Północna Korea, Pakistan, Palau, Filipiny, Singapur, Korea Południowa, Tadżykistan, Tajwan (Republika Chińska), Tajlandia, Timor Wschodni i Wietnam: Premier Sports

Afryka i sąsiednie wyspy:Super Sport

Lista krajów pod SanzaarRugby.tv:

Azja

Afganistan, Bahrajn, Iran, Irak, Izrael, Jordania, Arabia Saudyjska, Chiny, Indie, Sri Lanka

Europa

Portugalia, Hiszpania, Andora, Albania, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Białoruś, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Gruzja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Kazachstan, Kosowo i Łotwa Liechtenstein, Litwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Czarnogóra, Holandia, Norwegia, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Turcja, Ukraina

* Cały czas AEST

pierwsza runda

Niedziela 7 sierpnia

Republika Południowej Afryki 26 pokonała Nową Zelandię 10 na stadionie Mbombela w Nelspruit o godzinie 1.05

Argentyna 26 pokonała Australię 41, Estadio Malvinas Argentinas, Mendoza, 5.10

druga runda

Niedziela 14 sierpnia

Republika Południowej Afryki 23 pokonała Nową Zelandię 35, Emirates Park, Johannesburg, 1.05 rano

Argentyna 48 pokonała Australię 17 na Bisentario Stadium, San Juan, 5.10 rano

trzecia runda

Sobota 27 sierpnia

Australia – Republika Południowej Afryki, Adelaide Oval, Adelaide, godz. 15.30

Nowa Zelandia-Argentyna, Stadion Orangetheory, Christchurch, 17:45

Czwarta runda

Sobota 3 września

Nowa Zelandia vs Argentyna, FMG Waikato Stadium, 17:05

Australia – RPA, Stadion Allianz, Sydney, godz. 19.35

5 runda

czwartek 15 września

Australia – Nowa Zelandia, Marvel Stadium, Melbourne, 19:45

Niedziela 18 września

Argentyna – RPA, Vélez Sarsfield Stadium, Buenos Aires, godz. 5.10

Szósta runda

Sobota 24 września

Nowa Zelandia – Australia, Eden Park, Auckland, godz. 19.05

READ  Riversport zatrudnia trenera, którego celem jest wychowanie olimpijczyków

Niedziela 25 września

Republika Południowej Afryki – Argentyna, Hollywood, Pets Kings Park, Durban, 1.05 w nocy

Pierwszy test pomiędzy Wallabies a Springboks rozpocznie się o 15:30 czasu AEST w Adelaide Oval w sobotę 27 sierpnia.

Relacja będzie wolna od reklam od 15:00 AEST i będzie trwać przez cały mecz w Stan Sport.

Wciąż dostępnych jest wiele biletów na mecze turnieju rugby, które odbędą się w Australii.

Wallabies udają się do Adelaide po raz pierwszy od 2004 roku, gdy 27 sierpnia zmierzą się z RPA na Adelaide Oval.

Będzie podwójnie pionowy, gdy Wallaroos zmierzy się z czarną paprocią.

Następnie odbędzie się historyczny mecz na Sydney Football Stadium, pierwszy międzynarodowy mecz na nowym stadionie 3 września

Australijska faza turnieju zakończy się rzadkim testem wagi średniej, kiedy Wallabies i All Blacks udadzą się do Melbourne 15 września.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WALLABIES V SPRINGBOKS & WALLAROOS V Black FERNS bilety

Ściany (15-1): Rhys Hodge, Tom Wright, Lyn Eketaw, Hunter Bisame, Marica Coropiti, Noah Lollicio, Nick White, Rob Valletini, Fraser McWright, Jed Holloway, Matt Philip, Rory Arnold, Alan Alalatuwa, Volao Vaenga, James Slipper (c).

Rezerwy: Dave Borecki, Scott Siu, Taniela Topo, Darcy Swain, Rob Lotta, Pete Samo, Tate McDermott, Andrew Killaway.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie wiadomości o swoim zespole dotyczące Wallabies

Wiosenna skrzynka (15-1): Damien Willemsey, Eric Gilant, Lujanio AM, Damien de Allende i Makazul Mbembe; Handry Pollard, Fave de Klerk; Duane Vermeulen, Peter Steve Du Toit, Sia Colesi (kapitan); Lood de Jager, Eben Etzebeth; Frans Malherbe, Joseph Doiba, Aux Nech

Rezerwy: Malcolm Marks, Stephen Kitchoff, Vincent Koch, Franco Mostert, Quaga Smith, Jaden Hendricks, Elton Gantz, Francja Stein.

Kliknij tutaj, aby uzyskać wszystkie wiadomości dotyczące zespołu w RPA

READ  Przekazywanie wiadomości na żywo w imieniu Rangers i Celtic, a także podpisy Ain Aberdeen, Hearts and Hibs

Nowa Zelandia (15-1)Jordi Barrett, Will Jordan, Rico Ewan, David Haveley, Caleb Clark, Richie Muonga, Aaron Smith, Ardy Savia, Sam Kahn (kapitan), Shannon Frizzell, Scott Barrett, Sam Whitelock, Tyrell Lomax, Samisoni Taukiahu, Ethan de Groot.

Rezerwy: Cody Taylor, George Bauer, Fletcher Newell, Topo Faye, Akira Ewan, Finlay Christie, Stephen Perovita, Queen Tobaya.

Kliknij tutaj, aby uzyskać wszystkie wiadomości dotyczące zespołu z Nowej Zelandii

Argentyna (15-1): Juan Cruz Malia, Emiliano Bovelli, Matthias Moroni, Matias Orlando, Lucio Centi, Santiago Carreras, Gonzalo Bertrano, Pablo Matera, Marcos Kramer, Juan Martin Gonzalez, Thomas Lavanini, Matias Alemanno, Joel Sclavey, Julian Montoya (kapitan), Thomas Gallo.

Rezerwy: Santiago Socino, Maico Vivas, Eduardo Bello, Guido Petti, Santiago Grondona, Thomas Copelle, Thomas Albornoz i Santiago Cordero.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć wszystkie wiadomości swojego zespołu dotyczące Argentyny