Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rozpoczyna się Dearborn Restaurant Week, a także więcej wydarzeń związanych z jedzeniem, piwem i winem

Ali Al Husseini, współwłaściciel Kings Bakery, trzyma talerz specjalnych kanapek Manouwich, zrobionych z libańskiego chleba serowego, zanim zostanie przeniesiony do piekarnika.  Firma jest jedną z restauracji uczestniczących w Dearborn Restaurant Week.

Nowości i wydarzenia dotyczące kolacji

Tydzień Restauracji Dearborn: Podczas tej 10-dniowej promocji kulinarnej ponad 30 restauracji będzie serwować kolacje o stałej cenie, aby zaprezentować zróżnicowaną ofertę kulinarną Dearborn. Znajdź obiady dla jednej lub dwóch osób za 15, 25 lub 40 USD w uczestniczących restauracjach, w tym w Avenue Brunch House, Broom Modern Eatery, Great Commoner, La Fork, Kebab Owner, Roman Village, Kings Bakery i innych. Od piątku do 27 marca. dearbornrestaurantweek.com.

Wielkie otwarcie w Bakehouse46 Plymouth: Najnowsza lokalizacja Bakehouse46, joint venture pomiędzy Cupcake Station i Blake Farms, zostanie otwarta w piątek. Pierwszych 46 klientów w piątek i sobotę otrzyma doładowaną 46 USD kartę Bakehouse46 Elite Card plus 15% zniżki na wszystkie zakupy dożywotnio. Każdy może dostać dowolny przedmiot za 46 centów w piątek od 16:00 do 19:00. 318 ust. Maine, Plymouth. Piekarnia46.com.