Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Buffalo Dyngus Day Parade powraca w 2022 r.

Buffalo Dyngus Day Parade powraca w 2022 r.

Tradycyjny dzień po Wielkanocy będzie obchodzony w poniedziałek 18 kwietnia w historycznym regionie Bolonii Buffalo.

BUFFALO, NY – Przygotuj pistolety na wodę i wielbłądy wierzbowe. Parada Dnia Buffalo Dyngus powraca w 2022 roku.

Wiosenny Marsz przez historyczną Bolońską dzielnicę Buffalo odbędzie się dzień po Niedzieli Wielkanocnej, w poniedziałek 18 kwietnia o godzinie 17:00.

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, trajektoria programu zmieni się w tym roku, aby dostosować się do rosnącej popularności imprezy. Organizatorzy twierdzą, że zapewni to więcej miejsca na niektóre z bardziej wyszukanych pływaków, a także zapewni bezpieczeństwo wszystkim zaangażowanym.

Dzień Dyngus to staropolska tradycja, która oznacza koniec ograniczeń postu i wyrzeczeń.

Oprócz występu, wiele „oficjalnych festiwalowych” miejsc zaoferuje tradycyjną rozrywkę na żywo, polskie jedzenie i dużo tańca polki. Uczestnikami są Corpus Christi Church, Polish Cadet, Potts Concert Hall i Bobsky.

„Pamiętaj, że całe znaczenie Dnia Dyngusa to przecież zmartwychwstanie i rozpoczęcie od nowa” – mówi założyciel festiwalu Eddy Dobosiewicz „Wygląda na to, że duch Dyngusa wkrótce ogarnie cały świat, gdy przywrócimy nam dane przez Boga wolności i będziemy kontynuować Z niecierpliwością czekamy na uroczystość, która wyraźnie pokaże ducha Wytrwałości dla Bolonii i całej naszej społeczności w prawdziwym znaczeniu Dyngus. Dlatego nowojorczycy z Zachodu wiedzą, że Dyngus to coś więcej niż tylko dzień, to stan umysłu. „

Kliknij tutaj Do przeglądania aplikacji i aktualizacji festiwalowych.

READ  Opóźnienie filmu, które rozgniewało fanów