Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rozmowa telewizyjna: Debiut Tamburitzanów w WQED; Pittsburger rywalizuje w Drink Masters na Netflix

Rok po tym, jak poprowadził specjalny program WQED TV „Tamburitzans: Prism”, producent i montażysta Frank Caloiero wykonał kolejny specjalny występ z zespołem muzyczno-tanecznym z „Tamburitzans: Symbols” (19:30, 27 października, WQED-TV).

Kaluero, były tancerz/piosenkarz „Tammy” i tamborowiec (1988-92), powiedział, że nowy program został nagrany w Pittsburgh Playhouse na Uniwersytecie Point Park 1 czerwca, kilka dni przed publicznym pokazem 4 czerwca (Kaluero wystąpił dodatkowe filmowanie i uchwycone reakcje publiczności z publicznej prezentacji ścieżki dźwiękowej „Icons”.

88 minut to więcej niż godzinny program w zeszłym roku, w którym „Symbols” celebruje muzykę i taniec przodków chorwackich, gruzińskich, północnych, serbskich, polskich, włoskich, bułgarskich i macedońskich tradycji kulturowych.

„Pierwsza została bardzo dobrze przyjęta i została wykonana bardzo sprawnie przy zwartej ekipie. Postanowiliśmy więc, zróbmy to jeszcze raz”, powiedział Caloeiro, opisując produkcję jako partnerstwo między Tammies i WQED. „Tamburitzanie zapewniają mieszankę dźwięku, miejsca i sprzętu fotograficznego, a WQED zapewnił operatorów kamer, edycję i dystrybucję”.

The Tamburitzans stało się sprawą rodzinną dla Caloiero, który poznał swoją żonę Amy podczas występów z zespołem. Jego synowie bliźniacy, Sam i Sophia, stali się częścią rodziny Thames i na pierwszym roku studiów w Chatham.

Caluero powiedział, że Tamburitzanie ściągają z uczelni z całego obszaru Pittsburgha, a specjalny program WQED jest nadawany przed lokalnym publicznym występem. 18:00 5 listopada w Ross Elementary Szkoła90 Houston Road w Ross Town.

Oprócz repertuaru, „Tamburitzans: Symbols” zawiera klipy „Behind the Curtain” nakręcone w sierpniu, gdy Tammies przygotowywali się do pokazu w roku szkolnym 2022-23.

„Możesz naprawdę dogłębnie rzucić okiem na to, jak to jest zagrać razem dwugodzinny koncert i jak to jest zabrać ten program w trasę” – powiedział Caloyero. Obejmuje to podążanie za Tammies na letni obóz treningowy, gdzie uczą się nowych układów, piosenek i ruchów tanecznych, a następnie do Red Wing w stanie Minnesota, gdzie występowali i dokonywali adaptacji nowego show.

READ  Wiadomości z całego regionu Kantonu

Oprócz transmisji na WQED, „Tamburitzans: Symbols” będą dostępne do nadawania w innych stacjach PBS w Pensylwanii.

„Naprawdę mam nadzieję, że będę zaangażowany w poprzedni program i tegoroczny program i przedstawimy prezentację dla PBS National, aby włożyć w to trochę zasobów, aby [new] Krajowy program”, powiedział Caloeiro. „Moim celem jest zdobycie większych funduszy, aby uczynić go czymś więcej niż precyzyjną produkcją”.

Pittsburger w „Mistrzach napojów”

W najnowszej serii konkursowej Netflix, „Drink Masters”, Michael R. Anderson z firmy Avalon jest jednym z 12 konkurujących ze sobą barmanów i miksologów, których zadaniem jest tworzenie koktajli ocenianych pod kątem wyglądu, smaku i kreatywności, jednocześnie walcząc o główną nagrodę w wysokości 100 000 USD.

Premiera 28 października serialu tej samej firmy produkcyjnej co „Blown Away” na Netflix Który zawierał konkurenta z Pittsburgha na początku tego roku.

Anderson, który w zeszłym tygodniu pomógł otworzyć pokój żeber W Meat & Potatoes w centrum Pittsburgha mieszka w Pittsburghu od 2015 roku i pracuje w kilku restauracjach należących do grupy restauracji Richarda Deshantza, w tym Butcher and the Rye, Pork & Beans, Poulet Bleu i Fish Nor Fowl i Sally Ann.

Anderson, który w 2017 roku zajął drugie miejsce w konkursie Heaven Hill Brand’s Bartender of the Year w 2017 roku, powiedział, że zgłosił się do programu Drink Masters po tym, jak dowiedział się o jego istnieniu od kogoś związanego z programem. Nakręcony w Hamilton, Ontario, Kanada, pod koniec 2021 roku.

W odcinku „Mistrzowie napojów” Anderson mówi, że 100 000 dolarów otworzy przed nim wiele drzwi. Ale nie jest jeszcze gotowy do uruchomienia własnej restauracji.

„Uwielbiam pracować… ale teraz czuję, że jest szansa na dalsze uczenie się i eksperymentowanie oraz dalszy rozwój i rozwój jako osoba — zwłaszcza po tym, przez co przeszliśmy jako społeczność przez ostatnie trzy lub cztery, ” powiedział we wtorek telefonicznie Anderson.

READ  Recenzje filmów: Pinokio, Three Minutes: Extended, Lynch/Oz

Film „Drink Masters”, którego gospodarzem jest Tone Bell, pokazuje, jak barmani zmieniali się w ostatnich dziesięcioleciach, kładąc większy nacisk na oryginalne kreacje, które wymagają nie tylko wyposażenia baru, ale czasem także kuchni.

„Ludzie, którzy najlepiej nadają się do pracy za barem, są na naprawdę wysokim poziomie, mają uznanie, a czasem praktyczne doświadczenie w pracy w kuchni i wokół niej” – powiedział Anderson. „Zazwyczaj uważam, że tworzę bardzo silne relacje z szefami kuchni tylko dlatego, że znajdujemy wspólną płaszczyznę w tym, jak podchodzimy do naszej działalności i jak podchodzimy do naszej pracy”.

FRP przenosi się do nowego domu

Fred Rogers Productions niedawno przeniosło się ze swojego dawnego domu w South Side do firmy Southside z nową przestrzenią biurową, która obejmuje sofę oddaną hołd osobom widzianym w „Sąsiedztwie pana Rogersa” oraz salę konferencyjną, która na nowo przedstawia elementy zamku Króla Piątka.

FRP weźmie udział w jesiennym świętowaniu w SouthSide Works w sobotę na rynku miejskim, pokazując odcinki Halloween Donkey Hodie i „Alma’s Way” w godzinach 17:30-18:30, po jesiennych obchodach, które trwają od 13:00.

Przeglądaj kanał

Ostatnia noc Trevora Noah będzie gospodarzem „The Daily Show” Comedy Central 8 grudnia… Stephen Colbert poprowadzi „Pickled” w CBS (o 21:00, 17 listopada, KDKA-TV), dwugodzinny program sportowy z udziałem 16 celebrytów ( Murray Bartlett, Dirks Bentley, Will Ferrell, Max Greenfield, Louis Guzman, Phil Keoghan, Daniel Dae Kim, Sugar Ray Leonard, Tig Notaro, Emma Watson) rywalizują w Blackball Championship. … „The Hardy Boys” zakończy swój trzeci sezon w 2023 roku na Hulu.

Możesz skontaktować się z pisarzem telewizyjnym Robem Owenem pod adresem [email protected] lub 412-380-8559. podążaj za Rob Świergot lub Facebook. Zadawaj pytania w telewizorze przez e-mail lub telefon. Podaj swoje imię i lokalizację.

READ  New Era przyciąga seniorów z ponad 18 milionami dolarów - termin

Kategorie:
Centrum Pittsburgha | Filmy / TV | Pittsburgh | strona południowa | Rozmowa telewizyjna z Robem Owen