Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Roland Garros 2023 rozpocznie się w niedzielę o 9GemHD i Stan Sport

Roland Garros 2023 rozpocznie się w niedzielę o 9GemHD i Stan Sport

Gwiazdy tenisowego świata uderzą w słynną czerwoną glinę Rolanda Garrosa, gdy w niedzielę, 28 maja rozpocznie się drugi turniej Wielkiego Szlema w tym roku, na żywo i za darmo w 9GemHD i 9now od 18:30.

Podczas 127. edycji Rolanda Garrosa w Paryżu ekskluzywna relacja z Nine pokaże 15 dni rywalizacji za darmo, a akcja będzie również dostępna do transmisji na żywo i na żądanie w Stan Sport, z wybranymi meczami dostępnymi w 4K.

Wezwij akcję na dziewięć Szeroki świat sportu To będzie Rose KellyI Todda Woodbridge’aI Jelena DokićI Samanta StosurI Brenton Speed I ekspert od tenisa Bretta Phillipsa.

Po zaskakującym zwycięstwie w Italian Open w zeszłym tygodniu, Daniel Miedwiediew przekroczyło Novak Djoković w rankingach, pozostawiając Djokovica z możliwością remisu po tej samej stronie, co hiszpańska sensacja i numer jeden na świecie Carlosa Alcaraza.

Mistrz Australian Open Ariny Sabalenki Będziesz gotowy na kolejny pokaz siły i precyzji, ścigając damskie spodnie nr 1 na świecie Iga cię uzdrowiłaz Polski, która walczy o swój trzeci tytuł Rolanda Garrosa.

Kierował kontyngentem australijskimAlex de Minor plasuje się na 19 miejscu na świecie. Widzowie będą też chętnie śledzić nasze czołowe panienki, Tak Tomljanovic.

Wśród innych graczy pływających pod australijską flagą Jasona CobbleraI Aleksiej BobrinI Chrisa O’ConnellaI Maksa PurcellaI Jordana Thompsonan plus symbole wieloznaczne Thansi Kokkinakis I Perła Kimberly.

Rolanda Garrosa 2023
Rozpoczyna się w niedzielę, 28 maja o 18:30 o 9:00

Z każdym meczem w turnieju
TRANSMISJA NA ŻYWO BEZ REKLAM W STAN SPORT

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:
Seana Saltera
9 sieć propagandowa
[email protected]

wtorek, 23 maja 2023 r

READ  Whyte z PB nie był zaskoczony, ponieważ ustawienie World Relays szybko się rozwija