Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Restauracje w Milwaukee, które zostaną zamknięte na stałe w 2022 roku

Świeże owoce morza i steki Adriatyku

11200 W Burley Street

Restauracja w Mayfair Collection została zamknięta 15 sierpnia, zaledwie sześć miesięcy po oficjalnym otwarciu. Restauracja w stylu śródziemnomorskim dysponuje otwartą kuchnią.

Właściciele, Ben i Kika Salio, powiedzieli, że nie są w stanie rozwinąć działalności ze względu na braki kadrowe i wysokie koszty żywności i zaopatrzenia.

Bracia Saliu mają jeszcze dwie inne restauracje: Golden Nest Pancake & Cafe w Mayfair Collection i Sunview Restaurant w Beaver Dam.

Marty i Suzy Weigel, właściciele Benno's Genuine Bar & Grill w West Allis, są widziani za barem w środę 15 czerwca 2022 r. Benno zamknięto 5 czerwca po 41 latach działalności.

Oryginalny bar i grill od Pino

7413 W. Greenfield Ave. , Zachodnia Allis

Marty i Susie Weigl zamknęli firmę 5 czerwca po 41 latach, mówiąc, że są gotowi przejść na emeryturę i podróżować. Bar-restauracja słynie z pino burgera, frytek rybnych w piątkowy wieczór, super tacos i piwa rzemieślniczego.

Burmistrz Dan Devine podpisał proklamację ogłaszającą 7 czerwca jako Benno Genuine Bar & Grill Day w West Allis i wręczył Weigelom tablicę pamiątkową.

Para mieszkała nad Benno i planuje ją sprzedać, gdy tylko znajdą nowe miejsce do zamieszkania.

Tabliczka na drzwiach Bonobo American Bistro w Shorewood informuje, że zamknie swoje podwoje w sierpniu.

Amerykańskie Bistro Bonobo

4518 N. Oakland Ave. , Shorewood

Bistro zamknęło swoje drzwi w sierpniu, umieszczając na drzwiach notatkę: „Obecnie poszukujemy nowej restauracji, która zajmie tę przestrzeń JAK NAJSZYBCIEJ”.

Spencer Stewart kupił dawne Northstar American Bistro w 2019 roku, przeprojektował je i otworzył w 2020 roku z nowymi pozycjami w menu.

Brązowa butelka w parku Schlitz pochodzi z 1938 roku.

brązowa butelka

ul. Galiny 221 W

F Street Hospitality, należąca do The Brown Bottle od 2020 roku, zamknęła restaurację 15 sierpnia.

Schlitz Brewing założył restaurację – na terenie dzisiejszego parku Schlitz – w 1938 roku, aw ostatnich latach została tymczasowo zamknięta, a następnie ponownie otwarta. Crestlight Capital of Detroit i TPG Real Estate z Fort Worth w Teksasie kupiły Schlitz Park w 2019 roku, zamknęły restaurację, a następnie współpracowały z F Street, aby ją ponownie otworzyć.

Butch's Pub and Eatery był zamknięty tylko przez kilka dni, po czym ponownie został otwarty jako steakhouse Henry'ego Flacha.

Butch Bar & Restauracja

9140 West National Blvd., Zachodnia Alicja

Pub był ostatnim w sieci restauracji prowadzonych przez Bernarda „Butch” Shettle, w tym roku skończył 80 lat i przeszedł na emeryturę.

Pub został zamknięty w czerwcu po siedmiu latach i wkrótce został kupiony przez dwóch klientów i ponownie otwarty jako steakhouse Henry Flach’s.

Egg u0026 Flour Pasta Bar zamknął swoją lokalizację w Wauwatosa w lutym.

Baton makaronowy z jajkiem i mąką, tosa

6700 W State Street, Wawatosa, wewnątrz rynku Metcalfe

Po otwarciu w 2021 roku ta lokalizacja Egg & Flour została zamknięta w lutym. Właściciel szefa kuchni Adam Pollack zauważył pandemię koronawirusa, inflację i braki kadrowe.

Pollack powiedział, że zamknięcie pozwoli mu skupić się na innych restauracjach i innych możliwościach.

READ  Aktualizacja Wiedźmina 3 na PS5 i Xbox Series X/S dodaje misje pancerza Netflix, tryb fotograficzny i nie tylko

Lokale z jajkami i mąką w ogólnodostępnej jadalni Crossroads na East Side i w Bay View pozostają otwarte.

Fool's Errand ft., 316 N. Milwaukee St.  Kolacja w piątki i soboty oraz brunch od soboty do poniedziałku.

kłamać na posyłki

ul. Milwaukee 316

Trzeci Oddział został zamknięty 1 sierpnia po półtorarocznym otwarciu. Pracodawcy stwierdzili, że jest to zbyt wolne.

„Czerwiec-lipiec był naszym gwoździem do trumny” – powiedział szef kuchni i współwłaściciel Dan Jacobs.

Fool’s Errand ma być lokalną restauracją serwującą komfortowe jedzenie.

Jacobs i Dan Van Wright, dwaj najlepsi szefowie kuchni Milwaukee, również prowadzą Dandan chińsko-amerykańską restaurację z menu degustacyjnym EsterEv, również w Third Ward.

Jackson Grill, przy 3736 Mitchell Street, zamknięta na stałe.  Znana również jako klub ze stekami i kolacją, restauracja jest otwarta od 20 lat w tym cichym południowym zakątku.

Jackson Grill

3736 W. Mitchell Street

Ten steakhouse – z klimatem klubu kolacyjnego – został zamknięty z powodu remontu 3 marca, a następnie właściciel ogłosił 28 marca, że ​​nie zostanie ponownie otwarty. Współzałożycielka Heidi Schmidt obwiniała wysokie ceny mięsa, produktów i energii, a także trudności ze znalezieniem pracowników.

Klasyczna restauracja osiedlowa działa już od 20 lat.

Josh Pessoh z Beaver Dam i Alexandra Wendt z Greenfield dzielą chwilę na Loaded Slate w Milwaukee w marcu 2020 r., kiedy branża usługowa zaczęła zmagać się z pandemią COVID.

Załadowana lista

1137 N. King Drive

Bar sportowy został zamknięty 19 czerwca po 11 latach działalności. Loaded Slate był popularnym miejscem spotkań pracowników branży usługowej.

„Zamykamy nasze drzwi”, powiedział właściciel Doug Doll. – To wszystko, co mogę na razie powiedzieć. To rodzaj uczucia.

Milwaukee Ale House in the Historic Third został założony przez lokalne browary w 1997 roku.

Dom Milwaukee

ul.N 233. Woda

Ale House od 25 lat jest główną atrakcją wzdłuż rzeki Milwaukee. Został zamknięty 11 września, informując o wygaśnięciu umowy najmu.

Ale House był domem dla Milwaukee Brewing Co. , z popularnymi piwami, takimi jak Louie’s Demise, MKE IPA, Outboard, O-Gii i nie tylko. Przyszłość browaru jest niejasna.

Na Facebooku Ale House powiedział: „Mam nadzieję, że to nie jest pożegnanie na zawsze, to tylko pożegnanie na razie”, jednocześnie pozostawiając opcję, aby nowa lokalizacja była otwarta.

Mr Walk pojawia się w Pewaukee w 2017 roku.

Pan Walk

2128 Silvernail Road w Pewaukee

Wieloletnia Pewaukee Stalwart, która stoi na terenie Silvernail Plaza od 33 lat, została zamknięta w marcu, kiedy właściciele przeszli na emeryturę.

Pan Wok serwował jedyne malezyjskie jedzenie w okolicy wraz z chińskim menu i był wielokrotnie umieszczany na liście „Milwaukee 50” magazynu Journal Sentinel.

Jedyne studio pizzy w Wisconsin, 6969 N. Port Washington Road, Glendale, zostało zamknięte na stałe 28 lutego.

Studio pizzy

6969 N. Port Washington Road, Glendale

Właściciel Aaron Horvitz powiedział, że pandemia praktycznie zlikwidowała biznes lunchowy i odciął połowę biznesu obiadowego w Pizza Studio, które zostało otwarte w 2018 roku. Pieniądze PPP i nowe pozycje w menu pomogły przez jakiś czas, ale to nie wystarczyło.

READ  Jedenaście Polska odnawia prawa do Ligi Włoskiej

Restauracja Glendale, jedyna w stanie marka pizzy Studio, została zamknięta 28 lutego.

„Gdyby pandemia nigdy nie nadeszła, a moja instytucja miałaby solidne podstawy do rozwoju, historia może być inna” – powiedział.

Właściciele Bolognese, George i Alexandra Borzińscy, zatrzymują się na chwilę w kuchni podczas ruchliwego niedzielnego brunchu w restauracji St. Francis.  Jedyna pozostała polska restauracja w rejonie Milwaukee została zamknięta 25 września.

Bolończyk

4016 S. Packard Ave., St. Franciszka

Jedyna polska restauracja w okolicy Milwaukee została zamknięta 25 września, aw ostatnich tygodniach była pełna jadalni. Właściciele Aleksandra i Jerzy Borzyńscy byli gotowi na emeryturę.

Od dawna ulubiona w polskim społeczeństwie i nie tylko, restauracja działa od 1983 roku. Restauracja Burzynskis utrzymywała ją osobiście, gotując i organizując wycieczki rozmawiając z klientami.

„Mamy wiele wspaniałych relacji” – powiedziała Alexandra Borzinsky przed CL. „Płaczę każdego dnia. Wiesz dlaczego? Kiedy odpowiadam na wszystkie moje e-maile. Ludzie mają tyle wspomnień. Są tacy mili”.

Szef kuchni Milwaukee Brewers Adam Miller opisuje jedzenie, które ujawnia Milwaukee Brewers

Restauracja zostanie nazwana później

Browary jednokierunkowe

Milwaukee Brewers zrezygnowało z konceptu restauracji wraz z końcem sezonu. Restauracja została później otwarta w marcu 2020 r., Ale wkrótce została zamknięta z powodu pandemii. Został częściowo otwarty w 2021 roku.

The Brewers powiedział, że trwają poważne remonty, ale zespół nie powiedział, co planuje zrobić z przestrzenią.

"dudnienie wypełnia się tutaj," Znak mówi przy stacji benzynowej River West.  Właściciel współpracował z miastem, aby zalegalizować rolników w Milwaukee.

Stacja Rzeka Zachodnia

701 E. Keefe Ave.

Na początku pandemii stacja benzynowa ograniczyła menu i przestawiła się na dania na wynos. Restauracja ogłosiła wówczas, że zamknie swoje drzwi latem 2022 roku. 27 września stacja paliw poinformowała na Facebooku, że została zamknięta na stałe.

Restauracja została otwarta w 2013 roku. Publikacja nie podała powodu, ani właściciel Brian Atinsky nie wspomniał w wywiadzie.

„Jesteśmy bardzo wdzięczni za wieloletnią historię stworzoną w Filling Station: od pierwszych randek… aż po narodziny i dorastanie dzieci bawiących się na podwórku!” – czytamy we wpisie restauracji.

Na miejscu planowana jest nowa restauracja La Cocina Del Sur Empanada Bar.

Ruby Tuesday zamknęła restaurację po północno-zachodniej stronie Milwaukee.

Rubinowy wtorek

5320 S 76 Greendale Street

Ostatni wtorek Ruby w Wisconsin był zamknięty przez kilka pierwszych dni 2022 roku.

Ruby Tuesday specjalizuje się w żeberkach, stekach, owocach morza, kurczaku, przystawkach i barze w ogrodzie. Przedstawiciele nie odpowiedzieli na wezwania do komentarzy, ale sieć restauracji skupiła się na cięciu kosztów od czasu wyjścia z ochrony przed upadłością na początku 2021 roku.

North Shore Subliman

10352 N. Port Washington Road, Mequon

Restauracja została zamknięta w kwietniu po siedmiu latach. „Nadszedł czas, abyśmy skupili się na rodzinie i zdrowiu i mogli mieć dzień wolny raz w tygodniu – więc podjęliśmy decyzję o zamknięciu NorthShore w Sobelman po 7 latach działalności” – powiedzieli właściciele na Facebooku.

READ  „Bones and Everything” i „She Said” warto zobaczyć w kinach? - Zrób dwie serie filmów - Termin

Oryginalny Sobelman’s Grill and Restaurant, od dawna ulubiona restauracja Milwaukee w 1900 W. St. Paul Ave. W Milwaukee otwórz.

Pieszy przechodzi przez zamknięte Soup Brothers 12 sierpnia w Milwaukee's Walker's Point.

Zupa Bracia

209 W St., Floryda

Restauracja została zamknięta w lipcu po 24 latach w Walker’s Point.

„W ciągu moich 24 lat Walkers Point przeszedł drogę od chwastów liściastych toczących się po ulicy do całkowitego przeprojektowania Second Street, dodając kondominia i ponownie wykorzystując przestrzeń fabryczną” – powiedział właściciel firmy Richard Regner.

Regner zauważył walkę o personel i klientów lata po pandemii COVID. Powiedział również, że budynek wymaga remontu i jest gotowy do przejścia na emeryturę.

Nadal jest właścicielem pobliskiego sklepu z kanapkami Boo-Boo, 405 S. Second Street,

Sussex Inn słynęło m.in. z smażenia ryb.

hostel w Sussex

N64 W23300 Main Street, Sussex

Fan Sussex zamknął się 30 października po 26 latach. Właściciele powiedzieli, że chcą spędzać więcej czasu z rodziną.

Powiedzieli na Facebooku, a później napisali: „Kto wie, może zobaczysz na zewnątrz USA smażące ryby. W piątek wieczorem”.