Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rekreacja Tahoe: seria głośników zimowych;  Zimowa wycieczka po dzikiej przyrodzie na północ;  Ambasador Polski

Rekreacja Tahoe: seria głośników zimowych; Zimowa wycieczka po dzikiej przyrodzie na północ; Ambasador Polski

Specjalna kolacja walentynkowa

Spędź przytulny i pyszny wieczór ze swoją wyjątkową osobą w pubie Cedar House, oferującym obfite menu pubowe i posiłki przy kominku. Wybierz jedną z trzech różnych opcji wspólnych posiłków z sałatkami, przystawkami i domowymi dodatkami. Na miejscu dostępny jest także bar kasowy, oferujący bogatą kartę win, lokalnych piw i rzemieślniczych koktajli.

Specjalna kolacja walentynkowa odbędzie się od piątku 9 lutego do środy 14 lutego każdego dnia w godzinach 17:00–21:00 w pubie Cedar House w Tahoe City.Ambasador Polski

Polski Ambasador to coś więcej niż tylko markowy garnitur, tworząc celowe dzieła sztuki i animowane doświadczenia w dźwięku Technicolor.Ambasador RP zagra w piątek 9 lutego w godzinach 21:00-12:00 w sali Crystal Bay Club Crown Room. Kup bilety na Tixr.com.

Przepłyń do błogości

Przygotuj się na poruszenie ciałem, podniesienie ducha i naładowanie się dobrą energią, gdy autor tekstów, Spiritual Graffiti, MC YOGI i mistrz DJ DREZ połączą siły, aby zabrać Cię w podróż jogi i muzyki.

Flow Into Bliss odbędzie się w niedzielę, 11 lutego w godzinach 12–14 w Mountain Lotus Yoga w Truckee. 35 USD za rejestrację wstępną i 40 USD za subskrypcję.

Nordycka zimowa wycieczka po dzikiej przyrodzie

Przemierzaj zimową krainę czarów Tahoe na nartach podczas zimowej wycieczki prowadzonej przez TINS ​​​​i TRTA. Spędź poranek na nartach biegowych, szybując, dryfując i unosząc się w wysoko położonych lasach sosnowych na północnym wybrzeżu Tahoe. Będą okresowe przerwy na poznawanie środowiska leśnego Tahoe podczas poznawania drzew i zwierząt żyjących wśród sosen Lodgepole. Prosimy o zabranie własnych nart biegowych. W zależności od grupy na trasie przygotowanej przez Nevada Nordics do pokonania będzie od 3 do 5 mil. Ta wycieczka nie jest przeznaczona dla początkujących i jest odpowiednia dla osób w wieku od 16 lat.

Northern Winter Wildlife Tour odbędzie się we wtorek, 13 lutego w godzinach 10:00–12:30 na początku szlaku Tahoe Meadows South Trail. Zarejestruj się Tahoerimtrail.org.

READ  Indian Jio Studios i Reliance Entertainment rozpoczynają historię przemytu opium „Paan Parda Zarda” (ekskluzywnie)

Seria słuchawek zimowych

Dołącz do Alpenglow podczas czwartej zimowej serii głośników w sezonie 2023/24! „W poszukiwaniu odpowiedzi” zaprezentuje Ingrid Backstrom, a cały dochód zostanie przekazany fundacji Scotty Lab Foundation.
Ingrid Backstrom będzie przemawiać w czwartek, 15 lutego w godzinach 18:00–21:00 w Centrum Wydarzeń Wioski Olimpijskiej. Możesz także zarejestrować się, aby transmitować na żywohttps://www.wildboundlive.com/events/alpenglowingrid2024

Imprezy z oglądaniem Super Bowl

Po wspaniałym sezonie piłkarskim NFL zapraszamy na mecz o mistrzostwo w niedzielę 11 lutego w Tahoe Donner! Dzięki wcześniejszemu otwarciu, w samą porę na rozpoczęcie, promocjom Happy Hour przez cały czas trwania meczu i innym wspaniałym ofertom, nie przegap imprezy z następującymi udogodnieniami:

Restauracja i bar Lodge

Pub będzie otwarty od 15:00 i będzie oferował 25% zniżki na menu pubowe oraz specjalne drinki w ramach happy hour przez cały czas trwania meczu. Regularne menu obiadowe będzie dostępne o godzinie 17:00.

Pizza na wzgórzu

Pizza on the Hill zostanie otwarta o 15:00 z 50% zniżką BOGO na specjalną pizzę, 5 $ zniżki na domowe piwo i wino oraz 25% zniżki na przekąski przez cały czas trwania gry. Możesz usiąść w dowolnym miejscu i oglądać grę, głównie na wyświetlaczu HD 6″ x 9″ lub dowolnym z trzech dużych telewizorów!

Kawiarnia Alder Creek

Alder Creek Cafe zorganizuje specjalną imprezę, podczas której oferowane będą ceny happy hour na piwo i wino za 5 dolarów, a także specjalne produkty spożywcze przez cały czas trwania gry.

Za

Odwiedź Za's, aby obejrzeć Super Bowl LVIII rozpoczynający się na godzinę przed rozpoczęciem podczas powtórki sędziego końcowego! 380-calowe telewizory HD, specjalne napoje, nagrody w loterii i bufet typu „jesz, ile chcesz” za 10 dolarów!

Pon

Impreza Super Bowl w Tahoe City! Odwiedź Moe's Original BBQ/Trzy prześcieradła. Nie zapomnij zatrzymać się tak szybko, jak to możliwe, aby odebrać swoje pudełka!

READ  Młodzi twórcy poszukiwali przecinających się dzieł sztuki