Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rejestracja do Final Fantasy 7 Battle Royale, The First Soldier, jest już otwarta • Eurogamer.net

Zarejestruj się teraz, aby mieć szansę na grę na początku czerwca.

Rejestracja jest otwarta, aby wziąć udział w zamkniętej wersji beta nadchodzącej królewskiej gry Square Enix, Final Fantasy 7 The First Soldier.

Potencjalni gracze mają od teraz do 27 maja 2021 r. Do Zarejestruj swoje zainteresowanie, Chociaż obecnie wersja beta jest ograniczona do graczy z telefonami 64-bitowymi i telefonami z systemem Android 7.1+ i co najmniej 3 GB dostępnej pamięci.

Jak to zwykle bywa w przypadku tych rzeczy, rejestracja nie gwarantuje miejsca w zamkniętej becie, ale strona rejestracji wskazuje, że chce, aby wzięła w niej udział „duża liczba graczy”.

Jeśli się powiedzie, Google Play powiadomi Cię o tym i od 1 do 7 czerwca będziesz musiał sam wypróbować grę.

Ogłoszony ponownie w lutym, Final Fantasy 7 The First Soldier to gra typu battle royale, której akcja toczy się w Midgar 30 lat przed wydarzeniami z Final Fantasy 7. Grasz jako kandydat na żołnierzy i walczysz o przetrwanie.

Co do remake’u Final Fantasy 7? To będzie Wprowadzony w czerwcu na PlayStation 5 w swoim nowym wcieleniu, Intergrade. Nomura potwierdził, że poza zapowiedzianym już nadchodzącym rozdziałem Yuffie, nie ma żadnej dodatkowej zawartości do gry obecnie w akcji. Zamiast tego, rozwój całkowicie przełączy się na sequel Final Fantasy 7 Remake.

Nomura powiedział wtedy: „Ocena środowiska deweloperskiego na PS5 dla Intergrade oznacza, że ​​przejście na produkcję kontynuacji przebiegło płynniej”. „Obecnie traktujemy priorytetowo mapę drogową, aby ukończyć następną grę, więc jeśli będziemy musieli pomyśleć o większej zawartości do pobrania, prawdopodobnie nadejdzie ona następna”.

READ  Sony Alpha 9 III – pierwszy na świecie pełnoklatkowy czujnik migawki globalnej w hybrydowym bezlusterkowcu