Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Celował w byłego projektanta Metroid Prime z obraźliwymi wiadomościami

Wcześniej w tym tygodniu Michael Wikan – były główny stylista całej trójki Metroid Prime Zabawki – Wykryj na Facebooku Dlaczego nie pomyślał o porcie przełącznika dla Trylogia Metroid Prime Prawdopodobnie tak się stanie.

Krótko, Wątpi, czy zostanie wydany, tak samo jak Retro Studios Nie zawiera już „funkcjonalnych narzędzi edytora do pracy z bazą surowego kodu”, w wyniku czego wszystko powinno być szyfrowane metodą „brutalną”. Metroid Prime 3 Samo to wydawałoby się „ciężkim wysiłkiem”.

Niestety, wydaje się, że komentarze Wikana zirytowały niektóre osoby w społeczności Metroid i wygląda na to, że były deweloper Retro Studios jest teraz celem obraźliwych wiadomości. Ta informacja została udostępniona przez stronę internetową fanów Metroid Shane’s Parkers:

„Zostaliśmy poinformowani, że wyżej wymieniony programista był celem obraźliwych wiadomości kierowanych na jego osobiste konto w mediach społecznościowych. Społeczność Metroid jest lepsza, proszę uprzejmie”.

Podkreślił to również znacznie bardziej Rozsądni fani są online, Wikan nigdy nie powiedział, że potrójna premiera się nie wydarzy, powiedział tylko, że jest „bardzo sceptyczny” i uważa, że ​​osiągnięcie tego będzie wymagało dużo ciężkiej pracy – zwłaszcza trzeciej części.

Te ostatnie komentarze na temat Metroid Prime Trilogy są następstwem lat plotek, Zamień oferty w witrynach sprzedawców I wewnętrzne prognozy. W 2019 roku Imran Khan – który był wtedy w Game Informer – powiedział, że potrójny set Switcha był „ Długa praca ” Nintendo czekało na odpowiedni moment.

Fakt, że Michael Wikan był byłym głównym projektantem wszystkich trzech gier Metroid Prime – bez względu na to, jak długo ich nie ma, oznacza, że ​​jego komentarze są zdecydowanie warte wzięcia pod uwagę.