Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Rebecca „Becky” Bóbr |  Wiadomości, sport, praca

Rebecca „Becky” Bóbr | Wiadomości, sport, praca

Wschodni Liverpool – Rebecca „Becky” Beaver ze wschodniego Liverpoolu zmarła w piątkowy wieczór, 24 listopada 2023 r., w otoczeniu kochającej rodziny w hospicjum w Polsce. Miała 80 lat.

Urodzona 26 marca 1943 roku we wschodnim Liverpoolu, była córką zmarłego Charlesa A. i Helena L. Russella. Przez całe życie mieszkała w okolicy, była członkinią klasy East Liverpool High School w 1962 roku, gdzie grała na altówce w orkiestrze. Kontynuowała naukę w Ohio Valley Business College i przez krótki czas pracowała jako sekretarka. Jej życie kręciło się wokół rodziny i była dumna z tego, że jest żoną męża i wychowuje pięcioro dzieci. Zawsze miała słabość do kotów. Becky uczęszczała do Świątyni Baptystów w Lizbonie.

Przeżyli jej mąż, Charles B. „Cmokanie” Bóbr, w domu. Para pobrała się 29 listopada 1969 roku. Przeżyły ją także jej dzieci: Patrick Beaver (Robert Seely) z Charleston w Południowej Karolinie, Melody Carlisle (Rick) z Rawenny, Tim Beaver (Stacy) ze wschodniego Liverpoolu, Christopher Beaver (Catherine ) z Kalkuty i Rebecca Beaver (Rebecca Furey) z San Diego w Kalifornii. Jest ośmioro wnucząt: Olivia, Cole (Kayla), Kinsey, Hannah, Sarah, Aaron, Parker i Derek.

Pozostawiła także siostrę Charlene Franzek ze wschodniego Liverpoolu i brata Charlesa A. Russell Jr. (Alicja) z Wellville.

Pastor Matt Phillips odprawi nabożeństwa pogrzebowe w czwartek o 13:30 w Dawson Funeral Home. Znajomi mogą przyjść na dwie godziny przed nabożeństwem. Pogrzeb odbędzie się w Columbiana County Memorial Park.

Po nabożeństwie rodzina i przyjaciele zgromadzą się w Świątyni Baptystów w Lizbonie, aby cieszyć się wspólnotą.

Datki na pamiątkę można składać na rzecz Towarzystwa Zapobiegania Okrucieństwu wobec Zwierząt (SPCA) na stronie https://www.spcai.org/donate.

Odwiedź stronę pamięci Becky i złóż kondolencje online pod adresem www.dawsonfuneralhome.com.

27.11.23