Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Raper Croydon Flintz uderza w brytyjski „Mam talent” złoty dzwon

złoty moment: Taylor Bennett, 17 lat, przytula swojego rapowego partnera Kwasiego Goodmana (z powrotem do kamery), gdy zostają wysłani do półfinałów na żywo o godz. brytyjski talent

22-letni technik dentystyczny z Croydon, we współpracy z muzykiem, którego poznał na Instagramie podczas blokady, otrzymał swoją najnowszą nagrodę „Złoty Buzzer” od brytyjski talent Serial na ITV zeszłej nocy.

Raper Quasi Goodman, który występuje pod pseudonimem Flintz, i 17-letni pianista Taylor Bennett z Birmingham zadziwili sędziów swoim improwizowanym, niewytrenowanym utworem, który wyraźnie wpłynął na emocjonalnie wielu widzów.

Po wykonaniu piosenki, napisanej przez Flintza, przed ponad dwutysięczną publicznością w London Palladium podczas przesłuchania, duet został wylany w złocie. Flintz i Taylor mają teraz zagwarantowane miejsce w tegorocznych półfinałach na żywo.

Złoty dzwon został uruchomiony przez sędzię Alisha Dixon.

„Nic nie cieszy mnie bardziej niż widok młodych muzyków, miałeś coś do powiedzenia” – powiedział Dixon. „Nigdy nie mieliśmy w serialu nikogo takiego jak ty i jest fajnie i mówią, że ratując życie najlepiej, aby przeżyć”.

„Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, co teraz robi w programach na żywo”.

Rodzą się dwie gwiazdy: Flintz (z prawej) i Taylor spotkali się wcześniej dzień przed testem palladowym

Sędzia Główny Simon Cowell był równie pod wrażeniem jego pochwały. „To było prawdziwe i właśnie to mi się w nim podobało. To było jak scena ze świetnego filmu. To nie powinno zadziałać, biorąc pod uwagę, że nigdy wcześniej się nie spotkałeś, wszystko było świetne”.

„To był zdecydowanie doskonały test”.

Powiedział, że Rap Flintz był jego apelem do jego młodszego rodzeństwa – zarówno na widowni, jak i z rodzinami – o robienie właściwych rzeczy i przyzwoite życie. Poruszające słowa odbijały się echem daleko poza często burzliwymi ulicami Croydon.

Było więcej niż trochę bajki showbiznesu o tym, jak doszło do tego aktu, prawie przez przypadek. lub los.

READ  Na Ukrainie powstanie nowy regulator komunikacji – media, komunikacja, technologia informacyjna i rozrywka

Duet po raz pierwszy spotkał się dopiero w dniu przesłuchania. Duet raperów i pianistów nigdy nie zamierzał przekształcić się w podwójny akt, a kombinacja mikrofonów prowadziła ich do wspólnej współpracy.

Flintz i Taylor z powodzeniem wykonali krótki pokaz tekstów z podkładem na pianinie, zanim przenieśli się na jedną z największych scen świata rozrywki.

Para pierwotnie połączyła się przez Instagram podczas zamknięcia covid-19 w 2020 roku, kiedy Goodman poprosił Bennetta o stworzenie melodii towarzyszącej jego muzyce rap. który mieszka około 100 mil stąd, muzyczna więź pozostała pozornie aż do wielkiego dnia BGT Testy połączyły ich.

Według doniesień, oficjalnie stali się podwójnym aktem dopiero wtedy, gdy producenci talent show przypadkowo pokazali im oba mikrofony przed wysłaniem ich na scenę.

Urodzili się Flintz i Taylor.

„Tydzień przed przesłuchaniem poprosiłem Taylora, aby trzymał się cicho, ale zapytałem, czy mógłby mi pomóc wyjąć klawisze z fortepianu” – powiedział Flintz.

„Przyszedł z melodią. Mieliśmy jedną rundę, aby sprawdzić dźwięk.

„Wtedy producent zapytał, czy oboje chcemy mikrofon, tak się złożyło, że przedstawiliśmy się i pomyśleli, że jesteśmy duetem i to zadziałało”.

Nowa klasa będzie miała trochę czasu na poprawę przed występami na żywo, które jeszcze nie zostały zaplanowane, z nadzieją na miejsce w finale, ponieważ pierwsza nagroda to 250 000 funtów i miejsce na tegorocznym Royal Variety Performance.

Bądź patronem!


O Insidecroydon

Wiadomości, opinie i analizy na temat Croydończyków, ich życia i czasów politycznych w zróżnicowanym i najbardziej zaludnionym obszarze Londynu. Oparta na Croydon i redagowana przez Stephena Downsa. Aby się z nami skontaktować, wyślij e-mail na adres [email protected]