Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

4 zestawy lakierów do paznokci Fandom idealne na lato> Fandom Spotlite

Lato jest tuż za rogiem i to idealny sezon na manicure i pedicure! W Fandom Spotlite wiemy, że świat fanów i branża modowa bardzo często ze sobą współpracują. Oto 4 idealne kompleksy do paznokci na lato.

Morgan Taylor x Bezradny

Tego lata możesz być całkowicie moim domem dzięki nowej kolekcji inspirowanej klasykiem lat 90. – Clueless. Kolekcja Clueless Morgan Taylor obejmuje 12 żywych kolorów, które przeniosą Cię od „jak gdyby” do „nieuchwytnego”. Możesz to kupić Limitowana kolekcja Ulta.

Orly x Lisa Frank

Kolekcja Orly Lisa Frank to wymarzony blask lat 80.! Te neonowe odcienie przeniosą Twój letni wygląd na wyższy poziom. Oprócz tego trio charakterystycznych odcieni, dostępny jest lśniący top coat i różne okłady na paznokcie. To jest całkowicie odlotowa grupa Dostępne online w Ulta.

Przyjaciele TV x Sally Hansen

Zestaw do paznokci Friends Sally Hansen jest tutaj, aby zostać dla Ciebie! Ta czcionka ma 10 odcieni wyciągniętych z kultowego wyświetlacza. Wiadomo, że cudowna formuła żelu jest długotrwała, więc Ty i Twój kolor nigdy się nie wyłamie. Zalecamy sparowanie tego zestawu z przyjaciółmi i maratonem z najlepszymi przyjaciółmi. poproś o coś Ty i Twoi przyjaciele w Ulta.

China Glaze x Jurassic World

Wspominaliśmy o tej grupie już wcześniej, ale jest tak dobra, że ​​warto o niej wspomnieć jeszcze raz! Plus, kto wie, jak skończy się film. China Glazes trafiło tego lata do jury! we współpracy z Jurassic World DominionOdtworzyli błyszczące odcienie i odważne tekstury filmu w zupełnie nowej kolekcji lakierów do paznokci. Wyróżnia się ognistym pomarańczowym i bursztynowym połyskiem, skamieniałymi szarościami, ostrym błękitem i leśną zielenią. Używaj ostrożnie – te potężne cienie z pewnością będą rządzić ziemią! Możesz mieć swoje pazury na tym zestawie Witryna China Glaze Lub w lokalnym sklepie kosmetycznym Sally.

READ  Netflix aktualizuje ceny abonamentów na 2022 r.

Mamy nadzieję, że te lakiery do paznokci sprawią, że będziesz podekscytowany na lato. Jaki zestaw kupisz? Podziel się z nami w komentarzach poniżej i online.