Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

PS5 Stock UK Najnowsze – powtórki z konsoli Playstation 5 pojawią się w GAME i Amazon oraz aktualizacje Argos, Very i Smyths

Wyjaśnienie: Co nowego w becie PS5?

Wersja beta PS5 wydana 9 lutego testuje kilka nowych funkcji, zgodnie z postem na Blog PlayStation.

Wprowadza nowe opcje czatu grupowego, które umożliwiają użytkownikom prowadzenie otwartego czatu, umożliwiając znajomym dołączenie do grupy bez zaproszenia, lub czat zamknięty, który zezwala tylko zaproszonym graczom.

PlayStation wprowadziło zmiany w karcie Game Base, tworząc trzy oddzielne sekcje, w których użytkownicy mogą przeglądać znajomych, imprezy i wiadomości.

Gracze mogą teraz rozpocząć udostępnianie rozgrywki z karty czatu głosowego.

Dostępne są nowe funkcje interfejsu użytkownika, które pozwalają filtrować według gatunku i wybierać gry, które chcesz zachować na swojej stronie głównej.

Wersja próbna pozwala również na pojawienie się na stronie głównej do 14 gier i aplikacji.

W przypadku użytkowników ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii w wersji beta testowana jest funkcja poleceń głosowych, która umożliwia otwieranie gier i aplikacji oraz sterowanie odtwarzaniem wideo i audio tylko za pomocą głosu.

Funkcję można włączyć w ustawieniach i używa polecenia „Hej, Playstation”.

Wersja beta zawiera również aktualizacje ustawień ułatwień dostępu, w tym więcej języków czytnika ekranu (dodaj rosyjski, arabski, holenderski, brazylijski, portugalski, polski i koreański), dźwięk mono w słuchawkach oraz opcję wyświetlania znaczników wyboru przy włączonych ustawieniach, aby to zrobić łatwiej zobaczyć, które ustawienia są włączone lub wyłączone.

Wersja próbna to tylko wersja beta – Sony ostrzega więc, że każda funkcja może nie działać idealnie i nie wszystko może być zawarte w najnowszej wersji oprogramowania, gdy zostanie ona upubliczniona.

READ  Microsoft daje programistom Xbox Series S więcej pamięci, aby poprawić wydajność grafiki