Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Straszny horror Marta nie żyje ocenzurowana na PS5 i PS4

Marta nie żyje zostanie ocenzurowany na PlayStation 5 i PS4, wydawca Wired Productions ogłosiło. Potencjalnie „niepokojąca” gra horror zostanie wydana bez edycji na innych platformach, takich jak Xbox i PC, ale firma twierdzi, że „z żalem musieliśmy zmodyfikować to doświadczenie [on Sony’s consoles] z niektórymi elementami nie można już grać.”

Skontaktowaliśmy się z organizacją, aby spróbować uzyskać wyjaśnienie, co faktycznie zostało zmienione i dlaczego, i zaktualizujemy, czy i kiedy otrzymamy odpowiedź. Niektórzy fani stawiają hipotezę, że modyfikacje mogą dotyczyć sceny, w której musisz chirurgicznie usunąć twarz trupa, którą następnie nosisz jako maskę. Ponure rzeczy!

Mimo to nie wydaje się to dużo gorsze niż wszystko, co przedstawiono w Mortal Kombat 11 a nawet własny Sony Ostatni z nas: część II, z których oba są momentami groteskowo sadystyczne i dostępne bez cenzury na platformach PlayStation. Ponownie czekamy na potwierdzenie dokładnie co jest? został zmieniony, więc może warto trzymać widły w dół – przynajmniej do czasu, aż uzyskamy pełny obraz.

W wyniku wprowadzonych w ostatniej chwili zmian wersja fizyczna Martha Is Dead została opóźniona, choć wersja cyfrowa będzie nadal dostępna na stronie Sklep PS od 24 lutego. dla Wired Productions przewiduje, że wydanie detaliczne będzie dostępne w ciągu kilku tygodni od pierwotnie planowanej daty premiery, więc nie będzie wielkich odroczeń w zależności od tego, czy wolisz posiadać swoje gry na Blu-ray.

READ  Nadchodząca książka Reggie Fils-Aimé z nową okładką i datą premiery