Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przewodnik po wydaniu Blu-ray i 4K Ultra HD Blu-ray — 22 sierpnia – 28 sierpnia 2021 r.

Przed nami ostatni tydzień sierpnia. Gdzie podziało się lato?

Witamy w 14 odcinku tomu 2 naszego przewodnika po edycji tygodniowej. Rzuć okiem na to, co pojawi się na płycie w tym tygodniu, plus zapowiedzi z zeszłego tygodnia.

4K Ultra HD Blu-ray / edycje cyfrowe

W przypadku wersji 4K dostępne są dwie nowe wersje i dwa tytuły katalogowe.

Covid adres opóźniony Piotruś Królik 2: Autostrada Już na płycie 4K od Sony Pictures. Pamiętam jeden z plakatów filmowych ze słowem „Wreszcie!” Odnosząc się do daty premiery kinowej. Zaimportowałem pierwszy film na podstawie preferencji okładek, przynajmniej ten film nie jest zły, choć trochę żółty.

Poniższy film został przemianowany w celach marketingowych, a Warner Bros Czary 3: Szatan mnie do tego zmusił. Pierwotnie to nie było jego imię czary 3 Na wypadek, gdybyś się zastanawiał. Mam nadzieję, że to oznacza, że ​​pierwsze dwie osoby również zobaczą skalowanie do 4K. Ponownie zaimportowałem swój pierwszy Blu-ray jako SteelBook i miał znacznie ładniejszą twardą okładkę.

Jeśli podoba Ci się wersja Arrow 4K Kryształowy ptak opierzony, lub jest uzupełnieniem, kontynuacja Dario Argento zatytułowana dziewięć ogonów kota Widzi płytę 4K, prezentowaną jako kolejna z tych wersji, które lubię określać jako „grubą paczkę”. Ten jest wypełniony wszystkimi dodatkami, których oczekujemy i cieszymy się z wersji „fat pack”.

A najnowsza płyta 4K tygodnia od Blue Underground nosi tytuł oczy diabła.

Jak dotąd Arrow Video i Blue Underground wykonały świetną robotę w swoich wersjach 4K.

HD Blu-ray / Wydania cyfrowe

Najpierw usuń wersje Blu-ray, Piotruś Królik 2: Uciekinier I Czary 3: Szatan mnie do tego zmusił Dostępne, jeśli 4K nie jest dla Ciebie. Wersje franczyzowe Piotruś Królik I Czary Jest również oferowany na Blu-ray.

READ  Kiedy Allu Arjun i jego zespół zainspirowali się Kantarą.

Poszukaj zestawu benchmarków na ten tydzień Popiół i Diamenty, polski dramat/film wojenny, którego nie będę udawać, że znam ani wyjaśniam. Możesz być pewien, że Criterion włożył w to tyle samo uwagi i wysiłku, co we wszystkich swoich wersjach.

O Boże! Kolekcja Shout Select oznacza, że ​​po raz pierwszy możesz uzyskać wszystkie trzy wydania na Blu-ray i jako pojedynczy SKU odtwarzania.

Również z tego tygodnia Arrow Video przedstawia nam mistrz horroru Yasuzô Masumura ślepa bestia.

W LionsGate w tym tygodniu wyszukaj Zwykle, film, który na pierwszy rzut oka wyglądał jak film, ale po obejrzeniu kilku rozszerzonych zapowiedzi brzmi jak świetna zabawa. wtedy tam Lansky, film biologiczno-kryminalny z udziałem Sama Worthingtona i Harveya Keitela.

W przypadku wersji anime/anime najważniejsze są budowniczowie marzeńI Moja komedia romantyczna dla nastolatków, sezon 3I Naruto: Zestaw 4 I rockowy show!! Mchmerich!! – trzeci sezon.

W tym tygodniu wydania Warner Archives obejmują: książę miasta I Syn marnotrawny: cały drugi sezon.

Wyróżnienie – W tym tygodniu Severin wyda wiele zapomnianych filmów, ale myślę, że film Wyolbrzymiać (Goldie Hawn, Kurt Russell) Po raz pierwszy wyszła poza bazę wydań horrorów i przyniosła nam coś lżejszego.

Piątkowe wydawnictwa zawierają zwykłe wydawnictwa muzyczne/artystyczne. Opublikowane w tym tygodniu dane publikacyjne zostały przesunięte o cztery tygodnie, prawdopodobnie w związku z problemami produkcyjnymi. (Amazon podaje to jako 3 września, ale sam Imprint podaje 15 września.)

Godne uwagi reklamy z zeszłego tygodnia:

Opublikowano więcej informacji o listopadowych wydaniach Criterion, w tym o 4K i kiedy. Sprawdź artykuł, aby poznać szczegóły!

Wiele październikowych tytułów zostało ujawnionych z różnych okrzyków! Etykiety fabryczne. włączać CoppeliaI zabójczy przyjacielI Bez węzłów: kolekcja 5 filmówI zabójcza imprezaI Wiadomość do MomoI Podwójna funkcja Liama ​​NeesonaI Mały wampirI Sztuki walki o podwójnej przewadzeI Tylko kłopotyI Shirobaku: filmI Sin City: kobieta, dla której można zabić I Sześć minut do północy.

Jak dotąd obejmuje partię Discotek October City Hunter: kompletna pierwsza seriaI Hajime no Ibo walczy! serial telewizyjny 3I Łubin Część III: Przygody we FrancjiI sierż. Żaba: cały pierwszy sezon I Król szamanów.

Disney zostanie wydany Kto umieścił Królika Rogera Na płycie 4K, Standard Edition i najlepszy SteelBook na wyłączność. Dowiedz się, kto wrobił królika 7 grudnia (tymczasowo).

READ  Poznaj dyrektora generalnego odpowiedzialnego za globalną ekspansję Netflix

StudioCanal UK ogłosił wydanie 40th Anniversary Edition 4K wycie. Podobnie jak w przypadku wydań Johna Carpentera, wyda plik Zwolnij opakowanie tłuszczu oraz SteelBook . Edycja. Obie premiery są oczekiwane 25 października. Jeśli nie chcesz importować, mamy nadzieję, że Shout Factory zrobi z nimi interesy w przyszłym roku. Być może uda im się przynajmniej potwierdzić, że trwają prace, nawet jeśli nie podają dokładnej daty.

Wersja kalendarza 4K

Kalendarz wersji 2K/BD

Jakie tytuły będziesz kupować w tym tygodniu? Które z nich są na Twojej liście życzeń, czy to zakup impulsywny, czy czekanie na odpowiednią cenę?