Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przewodnik po wielkiej czwórce dla całej rodziny 8 / 26-8 / 29

Przewodnik po wielkiej czwórce dla całej rodziny 8 / 26-8 / 29

Galeria Hudsonville

Targi społecznościowe w Hudsonville kończą się w ten weekend i trwają do 27Dziesiąty. Nazywany „Największym Małym Targiem w Michigan”, ten przyjazny rodzinom targ rozrywki ma wiele wspaniałych przejażdżek, jedzenia, pokazów, wystaw, zwierząt gospodarskich i prawdopodobnie innych zabawnych atrakcji. Godziny otwarcia galerii to 8:00 do 23:00, wstęp kosztuje tylko 5 USD dla dorosłych w wieku 12 lat i starszych, a dzieci do lat 12 są bezpłatne. Więcej informacji o wystawie można sprawdzić tutaj.

Polski Festiwal w Grand Rapids

Przyjdź na najdłużej trwający festiwal etniczny Grand Rapids, polski festiwal! Ciesz się trzydniowym świętem w ten weekend wypełniony pysznym, autentycznym polskim jedzeniem, muzyką i kulturą w centrum Grand Rapids. Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Więcej informacji o polskim festiwalu tutaj.

rzucanie monster truckiem

Monster Truck Throwdown pojawi się na terenach targowych hrabstwa Newaygo w sobotę 27 sierpnia. Ciesz się szybką rozrywką z akcją i zniszczeniem. To wydarzenie dla wszystkich grup wiekowych to zabawne i niedrogie rodzinne przeżycie, które z pewnością pozostawi niezapomniane wspomnienia.

Dzieci, rzemiosło i stworzenia

W najbliższą sobotę w Muzeum Farmy Coopersville są dzieci, rękodzieło i stwory. Przyjdź i baw się dobrze, robiąc rzemiosło i sprawdź kilka uroczych stworzeń. Jest otwarty dla wszystkich grup wiekowych, a wstęp jest bezpłatny. Więcej szczegółów na temat wydarzenia znajdziesz tutaj.

Więcej weekendowej zabawy rodzinnej:

Białe czapki z zachodniego Michigan

West Michigan Whitecaps rozpoczęli serię czterech meczów przeciwko South Bend Cubs. Są piątkowe, sobotnie i niedzielne mecze nocne. Jest jeszcze czas, aby złapać piłkę. Sprawdź informacje o bilecie tutaj.

28Dziesiąty Ulica rejsów metra

piątek 26 sierpniaDziesiąty 14:00 – 21:00, sobota 27 sierpniaDziesiąty 11:00 – 21:00

Metro 2022 rusza w ten weekend w Rogers Plaza lub Woodland Mall. Będzie mnóstwo fajnych samochodów, wspaniałe jedzenie, zajęcia dla dzieci, muzyka na żywo, oficjalne gadżety i nie tylko! Będzie 13 mil niesamowitych samochodów, które potrwają 28Dziesiąty Ulica w Grand Rapids. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź ich stronę tutaj.

READ  Viaplay wzmacnia polską obecność

Muzyka na farmie – targ ED Dunneback i Girls Farm

Sobota 27.08 – Muzyka na farmie to częsta rodzinna tradycja na ED Dunneback i Girls Farm Market. Przyjdź posłuchać muzyki na żywo i przynieś swoje buty do tańca. Wydarzenie jest bezpłatne i trwa od 12:00 do 15:00. Możesz sprawdzić więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

Grand Rapids Civic School of Theatre w Rock

To ostatni weekend, aby zobaczyć ten zabawny rodzinny spektakl oparty na hollywoodzkiej szkole filmowej rocka. Ta sztuka z pewnością rozśmieszy całą rodzinę. Jest oceniany jako PG dla niektórych umiarkowanych i dorosłych przedmiotów językowych. Bilet i ogólne informacje znajdziesz na ich stronie internetowej tutaj.

Niedzielna deskorolka rodzinna

W tę niedzielę w GR Skate and Event Centre Kentwood odbędzie się rodzinna jazda na łyżwach dla wszystkich grup wiekowych. Podczas jazdy na nartach będzie muzyka przyjazna rodzinom, otwarty będzie również bar z przekąskami. Wejście jest wymagane, a osobom poniżej 16 roku życia muszą towarzyszyć dwie osoby dorosłe. Aby uzyskać więcej informacji o wydarzeniu i cenach wstępu, kliknij tutaj.

Mali liberałowie w Sky Zone

Przystąp Sky Zone Grand Rapids W Kentwood w każdą sobotę dla Małych Skoczków. To zabawne, weekendowe wydarzenie skupia się na dzieciach w wieku 7 lat i starszych. Mogą cieszyć się 120 minutami zabawy, rzemiosła i nie tylko. Bilety 12,99 USD za małe dziecko.