Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Przenośny głośnik Wonderboom 3 optymalizuje coś dobrego

Właśnie ogłoszono Ultimate Ears Cudowny Boom 3najnowsza wersja pliku sympatyczny Przenośny głośnik klasy podstawowej, który obiecuje wysokiej jakości dźwięk 360 stopni i do 14 godzin pracy na baterii w ładnie kompaktowym opakowaniu, które nadal unosi się na wodzie.

Co dziwne, mikroboom 3 Mieszkaniec Używał połączenia Micro USB w naszym dobrym roku 2022. Czuję się trochę… cóż, leniwy, aby nosić ten sam niezwykły port z Wonderboom 2, gdy USB-C był dostępny i obowiązkowy w przenośnych głośnikach w Europie Od 2024.

Wonderboom trzeciej generacji wprowadza kilka ulepszeń w stosunku do Wonderboom 2, jednocześnie utrzymując cenę na niezmienionym poziomie 99,99 USD. Zasięg Bluetooth wynosi teraz 131 stóp (w porównaniu z zasięgiem 100 stóp w Wonderboom 2), a wymieniona żywotność baterii została zwiększona do godziny. Tak jak poprzednio, dwa głośniki można ze sobą sparować, aby uzyskać prawdziwą separację stereo, a dopiero teraz zwiększony zasięg i żywotność baterii mogą pomóc w pokryciu dźwięku na większym obszarze na imprezach. Ultimate Ears zapewnił także bardziej zrównoważony rozwój głośników, twierdząc, że są one wykonane w co najmniej 31% z plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego.

Nowy Wonderboom 3 jest wizualnie nie do odróżnienia od ukochanego Wonderboom 2.
Zdjęcie: Ultimate Ears / Logitech

Jeśli jesteś fanem faktu, że oba starsze modele mogą unosić się w wodzie, z przyjemnością usłyszysz, że Wonderboom 3 kontynuuje tę tradycję, oferując klasę odporności na wodę, brud i kurz IP67. Ta ocena oznacza również, że wytrzyma przepływ wody, jeśli lubisz słuchać muzyki pod prysznicem, a także jest „odporna na upadek”, jeśli coś pójdzie nie tak.

Chociaż między oryginalnymi Wonderboom i Wonderboom 2 wprowadzono pewne zmiany projektowe, ten najnowszy model wygląda wizualnie identycznie jak jego poprzednik i jest wykonany z dwukolorowego materiału i płaskiej pętli ze sznurka bungee.

Głośniki Wonderboom 3 będą dostępne w chwili premiery w czterech różnych kolorach: szarym, różowym, niebieskim i czarnym, każdy z kontrastującym paskiem i charakterystycznymi przyciskami sterującymi, które pomogą im wyróżnić się z przodu obudowy. Ultimate Ears twierdzi, że zestaw słuchawkowy „początkowo” będzie dostępny w tych kolorach, co oznacza, że ​​w przyszłości możemy zobaczyć więcej kolorów dostępnych na rynku, jeśli potrzebujesz więcej opcji.

Wybór głośników Wonderboom ustawionych przed klasycznym Vulkogonem.

Te zdjęcia promocyjne wskazują, że możemy również zobaczyć dostępne kolorystykę zieloną i fioletową.
Zdjęcie: Ultimate Ears / Logitech

Wonderboom 3 wydaje się być skromnym ulepszeniem poprzedniej generacji, ale jeśli nie jest zepsuty, nie naprawiaj go — zwłaszcza jeśli tworzysz następcę jednego z najlepszych przenośnych głośników Bluetooth na rynku. Ma przybyć do USA i Wielkiej Brytanii 31 sierpnia za 99,99 USD / 89 GBP.

Aktualizacja 17 sierpnia, 6:39 ET: Dodano wzmiankę o ładowaniu Micro USB.

READ  Wydarzenie Apple – tak jak to się stało: ujawniono iPhone 14 Pro, nowe AirPods i Watch Ultra