Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Proces podwójnego morderstwa rapera YNW Melly’ego został uznany za błąd, gdy ława przysięgłych na Florydzie utknęła w martwym punkcie

Proces podwójnego morderstwa rapera YNW Melly’ego został uznany za błąd, gdy ława przysięgłych na Florydzie utknęła w martwym punkcie

  • Muzyk stanął przed sądem w hrabstwie Broward na Florydzie w związku z zabójstwem dwóch swoich przyjaciół
  • Prokuratorzy powiedzieli, że YNW Melly, którego prawdziwe nazwisko to Jamell Demons, spiskował, aby zabójstwa wyglądały jak strzelanina.
  • Urzędnicy zapowiedzieli, że planują ponowne rozpatrzenie sprawy

Proces podwójnego morderstwa rapera YNW Melly’ego zakończył się impasem, gdy sędzia z Florydy ogłosił błąd w sprawie, która dotyczyła zastrzelenia dwóch przyjaciół muzyka.

YNW Melly – którego prawdziwe nazwisko brzmi Jamell Demons – przez ostatnie trzy tygodnie przebywał na sali sądowej na Florydzie w obliczu zarzutów morderstwa za zabójstwa Anthony’ego Williamsa i Christophera Thomasa Jr. w 2018 roku.

Dwaj mężczyźni, którzy byli również raperami, zostali zastrzeleni w październiku 2018 roku w Miramar na Florydzie.

W sobotę sędzia okręgowy hrabstwa Broward, John Murphy, ogłosił błąd w procesie po tym, jak ława przysięgłych nie osiągnęła jednomyślnego werdyktu w tej sprawie.

Oczekuje się, że powodowie ponownie rozpatrzą sprawę z nową ławą przysięgłych.

Raper YNW Melly widział, jak jego proces o podwójne morderstwo dobiegł końca, a ława przysięgłych utknęła w martwym punkcie
YNW Melly’emu groziła kara śmierci w sprawie, która zakończyła się w sobotę błędnym procesem
15-letni YNW Melly zaczął publikować piosenki na Soundcloud, gdzie w 2017 roku opublikował przebój „Murder on My Mind”.

W sprawie YNW Melly groziła kara śmierci.

Trzytygodniowy proces zakończył się w czwartek i ława przysięgłych rozpoczęła obrady. W piątek komisja powiedziała Murphy’emu, że nie może podjąć decyzji. Powiedziano im jednak, że muszą mówić dalej.

W sobotę, kiedy nie mogli dojść do werdyktu, sędzia ogłosił błąd w procesie.

Cortlin Henry jest oskarżonym w sprawie i jest sądzony oddzielnie.

Śledczy poinformowali, że Williams i Thomas, obaj raperzy, zginęli w 2018 roku.

Policja twierdzi, że YNW Melly i Henry spiskowali, aby wyglądało na to, że zginęli w strzelaninie samochodowej po sesji nagraniowej. Toczący się kamień.

Ława przysięgłych powiedziała sędziemu w piątek, że nie może dojść do werdyktu. Powiedziano im jednak, że muszą mówić dalej
Cortlin Henry jest oskarżonym w sprawie i jest sądzony oddzielnie

Po tym, jak dwóch muzyków zostało zastrzelonych, ich ciała zabrano do Everglades, gdzie prokuratorzy twierdzą, że YNW Melly i Henry zastrzelili swojego jeepa, aby wyglądał jak pieszy.

„Pytanie brzmi: dlaczego?” – powiedziała prokurator Christine Bradley podczas końcowych przemówień Miami Herald. „Dlaczego trzeba się zakrywać?” Ponieważ popełniono dwa morderstwa.

READ  Złodzieje okradli ich miesiąc miodowy w Stanach Zjednoczonych po tym, jak utonął

Prokuratorzy stwierdzili, że zabójstwo było częścią „aktu gangów”.

„Tak, zatuszowałem morderstwo” – powiedział Bradley. „Wykonał absolutnie okropną robotę, ale to właśnie zrobił”.

Obrońcy odrzucili ten argument, twierdząc, że obie ofiary były przyjaciółmi YNW Melly.

„Wszystkie te dowody są otwarte na interpretację” – powiedział adwokat Stuart Adelstein. „To nie jest dowód ponad wszelką wątpliwość”.

Obrona zakwestionowała również pracę policji w sprawie, twierdząc, że śledczy zastraszał i groził świadkom.

Sędzia okręgowy hrabstwa Broward, John Murphy, ogłosił błąd w procesie po tym, jak ława przysięgłych nie osiągnęła jednogłośnego werdyktu w tej sprawie
NW Melly pojawia się przy stole obrony podczas końcowych argumentów podczas procesu w hrabstwie Broward

„Wszystko było ukierunkowane na zdobycie tego dziecka” – powiedział Edelstein, wskazując na Millie. Dlatego ignoruj ​​wszystko. Dlatego zastraszał i groził każdemu, kto powiedział coś innego.

15-letni YNW Melly zaczął publikować piosenki na Soundcloud, gdzie w 2017 roku opublikował przebój Murder on My Mind.

Piosenka zyskała największe zainteresowanie po tym, jak demony związały się z podwójnym morderstwem, za które jest teraz sądzony, osiągając 14 miejsce na liście Billboard Hot 100.

Później współpracował z Kanye Westem i Juice Wrld, wydając album Melly vs. Melvin w listopadzie 2019 roku, dziewięć miesięcy po jego aresztowaniu.

Raper został wcześniej aresztowany w 2015 roku za zastrzelenie grupy uczniów w pobliżu szkoły, za co został skazany za przestępstwo kwalifikowane, publiczne strzelanie z broni palnej, dwa zarzuty napaści kwalifikowanej i kilkumiesięczny pobyt w więzieniu.

Jest także podejrzany o zabójstwo zastępcy szeryfa w Gifford na Florydzie w 2017 roku.