Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Próbowałem zagrać w duecie z „Pozwól mi ją solo” na Elden Rings i to się nie powiodło

Próbowałem zagrać w duecie z „Pozwól mi ją solo” na Elden Rings i to się nie powiodło

Aktualizacja, 17:38 ET, 15 kwietnia: Nie spodziewałem się takiego rozwoju. IGN Rozmawiałem z graczem, który twierdzi, że jest prawdziwym „daj mi spokój” i podobno bawiłem się oszustem, którego może być sporo. Podczas gdy osoba, która dołączyła do mojej gry, w rzeczywistości była sama, gracz, który rozmawiał z IGN, powiedział, że nie miałby nic przeciwko, gdyby inni dołączyli do walki z nimi. Powiedział IGN: „Zawsze noszę słoik na głowie i nie toczę żadnych walk między szefami Malini. Jeśli gospodarz lub ktokolwiek inny zdecyduje się wezwać innego na pomoc, nie mam absolutnie żadnych problemów”. Chociaż to odkrycie bardzo mi ciąży, radość z oglądania, jak ktoś pokonuje samego tego szefa, pozostaje.

Zanim dotarłem do Malini, kierownik był notorycznie trudny elden pierścieńtrochę słyszałem o odtwarzaczu o nazwie „Let Me Alone”, który – jak sama nazwa wskazuje – W pełni zdolne do samodzielnego stawienia czoła dwustopniowemu wrogowi. Byłem zaskoczony, gdy wczoraj wieczorem znalazłem ich znak wezwania, a jeszcze bardziej cieszyłem się, że nie zostali szybko wezwani przez wielu innych graczy, którzy przeczytali wszystko o ich umiejętnościach (nie noszą nic dla ochrony, używali dwóch sztuk). Dotarli do mojej gry i to było jak spotkanie z celebrytą. Więc pomachali. Użyłem gadającego kotleta Powiedział: „Jesteś piękna”. Razem poszliśmy na pole bitwy.

Byłem tak podekscytowany posiadaniem „Let Me Alone” w mojej grze, że właściwie nie zostawiłbym ich w spokoju. jak dziwaczny w Silab 2021Wierzyłem pomagałem Wysyłając kilka zaklęć rój much na ring. Od razu opuścili moją grę w połowie walki. Zostałem wypatroszony niemal natychmiast w grze – iw prawdziwym życiu – wiedząc, że próbowałem duetu z Mr. Singles. Dali mi nawet sygnał, żebym został. Dlaczego nie mogłem odpowiedzieć na ostrzeżenie?

READ  Setki tysięcy użytkowników telefonów z Androidem z Tinder i Candy Crush mogą być winne setkom tysięcy użytkowników w ramach rekompensaty

Po wielu próbach sam znalazłem ich znak wezwania i tym razem wiedziałem, że muszę się cofnąć i patrzeć, jak genialnie pokonują tego bossa. Mit „Let Me Alone” wciąż żyje i ma się dobrze. Po prostu usiądź i zrelaksuj się i nie próbuj pomagać.