Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Bit Orchard: Animal Valley wprowadza wkrótce grę o rolnictwie dla chłopców sentymentalnych

Bit Orchard: Animal Valley wprowadza wkrótce grę o rolnictwie dla chłopców sentymentalnych

Aktualizacja [Fri 15th Apr, 2022 19:00 BST]: Od wczorajszego ujawnienia RedDeerGames, a Pojawiła się strona Switch eShop Bit Orchard: Animal Valley plus data premiery – 22 kwietnia – i cena 6,99 USD. Koniecznie sprawdź zwiastun na górze i sprawdź szczegóły gry poniżej.


oryginalny artykuł [Thu 14th Apr, 2022 14:30 BST]: RedDeerGames ogłosiło, że wprowadzi 2Boone Games” Pete Sad: Dolina Zwierząt Przekonwertować na. Zaprojektowany przez tylko jedną osobę, Bit Orchard to ciepło wyglądający chip farmy inspirowany erą Game Boy z lat 80. i 90. i łączy gatunek w najprostszą, najbardziej zrelaksowaną formę.

Gra została wydana na Steam w zeszłym roku, ale biorąc pod uwagę inspirację podręczną Nintendo, uważamy, że Switch idealnie pasuje do tej uroczo wyglądającej gry. Założysz sad jabłkowy i spróbujesz zarabiać na rozbudowie swojej małej farmy.

Oto streszczenie gry prosto z komunikatu prasowego RedDeerGames. I spójrz, jeśli „Tylko widoczne ściany” nie sprzedaje ci tego, nie wiemy, co ci powiedzieć:

Bit Orchard: Animal Valley to urocza, zrelaksowana i prosta przygoda z uprawą pikseli w stylu retro z lat 80. i 90.

Ta świetna gra pojawi się na Nintendo Switch i Xbox One / Xbox Series S | X jeszcze w tym roku dzięki RedDeerGames.

Pozbądź się chwastów, posadź nowe jabłonie i zbieraj owoce swojej pracy. Z czasem odkryjesz sposoby na ułatwienie sobie życia i odkrywanie tego czarującego świata 2D.

Ulepsz swój ogród
Sprzedawaj jabłka, aby zarabiać pieniądze i ulepszać swój sad. Rozwiń swoją ziemię i odkryj nowe sekrety. Kto wie, może po drodze zdobędziesz nowych przyjaciół…

grafika retro
Wybierz się w podróż w głąb pamięci, ze stylizowaną grafiką 2D przypominającą stare tytuły Game Boya. Jeśli lubisz gry z grafiką pikselową, wypróbuj tę czarującą grę.

Muzyka Chipton
Usłyszysz wpadające w ucho melodie, które wzbogacą Twoją przygodę. Możesz przełączać się między utworami, gdy wrócisz do swojego pokoju, aby uzyskać bardzo potrzebną przerwę.

Zawiera wskazówki:
– Proste sterowanie
– Brak niewidocznych ścian (tylko widoczne ściany)
– Świetna wartość powtórki
Królik!
Stylizowana grafika 2D
– Niesamowita ścieżka muzyczna

Ciesz się odcieniami sepii (a także czerwono-różowym sprayem jabłkowym) do swojego przyszłego ogrodu dzięki tym uroczym wyborom.

READ  Xbox Game Pass traci szybkie ukończenie i wkrótce 11 kolejnych gier

Ten wzrost grafiki i rozgrywki inspirowanej Game Boyem sprawia, że ​​czujemy nostalgię. Czy myślisz, że ktoś zrobi to we wkładzie Game Boya, abyśmy mogli wyciągnąć duże szare klocki?

Daj nam znać w komentarzach, co myślisz o Bit Orchard: Animal Valley!


dogłębna lektura