Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Premiery gier na konsolę Xbox — 3-9 stycznia

Premiery gier na konsolę Xbox — 3-9 stycznia

To nowy rok, co oznacza, że ​​czeka nas 12 miesięcy nowych gier! W przyszłym tygodniu będziemy zwalniać tempo dzięki zaledwie dwóm nowym wydaniom na konsolę Xbox.

Na tej stronie możesz wyświetlić listę osiągnięć w grach, jeśli zostały wydane, zarejestrować się w grze, aby otrzymywać aktualizacje wiadomości, dodać ją do listy życzeń, a nawet kliknąć w Microsoft Store, aby zamówić lub kupić w przedsprzedaży. Oto zestawienie wszystkiego, co pojawi się w świecie Xbox w przyszłym tygodniu. Daj nam znać w komentarzach, które z nich planujesz wybrać!

5 stycznia

Breakneck City — Xbox Series X | S, Xbox One

Użyj swojego sprytu, refleksu i ponurych ulic wokół ciebie, aby pokonać najbardziej bezwzględne gangi miejskie!

Gdy złowrogi gang próbuje spalić swój ulubiony sklep wideo, Sidney Flintlock i Justin Jacobs wychodzą na ulice, by połamać sobie głowy. Breakneck City to staromodna gra 3D, która koncentruje się na interakcjach ze środowiskiem. Wyposażony w nisko dostrojoną grafikę, tekstury w stylu pixel art i możliwość łączenia się w lokalne kooperacje dla graczy, Breakneck City przenosi akcję bijatyk z końca lat 90. na nową generację.

Uderzaj, kop i unikaj na 6 wyczerpujących poziomach, w tym na ulicach miasta, klubie tanecznym, wieżowcach i nie tylko! Spotkaj gangi różnych typów wrogów i potężnych bossów. Podnieś broń, aby stać się bardziej skutecznym w walce i wykorzystać otoczenie na swoją korzyść. Huśtaj się na latarniach, strzelaj do wrogów do koszy na śmieci lub przez okna i wykonuj niszczycielskie kopnięcia z góry. Będziesz musiał wykorzystać otoczenie na swoją korzyść przeciwko tym wymagającym wrogom!

7 stycznia

Sword of Elpisia – Xbox Series X | S, Xbox One, Windows

W Terra, świecie, którego cywilizacja rozwinęła się dzięki magicznym narzędziom, często zdarzają się przypadki zamieniania się ludzi w magiczne miecze. Alice, dziewczyna podróżująca z Aldo, głównym bohaterem, postanawia zostać szermierzem, aby ocalić swoich przyjaciół. Czy ich podróż i spotkania doprowadzą ich do z góry określonego przeznaczenia?

READ  Aktualizacja Cyberpunk 2077 2.1 dodaje system metra, radio osobiste, wyścigi samochodowe i nie tylko

Zanurz się w pięknych i złożonych bitwach turowych, używając magicznych mieczy z kombinacją nawet trzech broni! Przytłaczająca magia pikselowej grafiki otacza cały Twój świat i przygodę w wyjątkowym fantasy JRPG. Nie wspominając o wszystkich niezbędnych przedmiotach, od poszukiwań skarbów, zadań i towarzyszy domowych po czapki o niemal nieskończonym poziomie!

Czy odbierzesz któryś z nich? Daj nam znać w komentarzach!